Merhabalar

Ens41

Yeni Üye
İsim
Enis konyalı
Yaklaşık 4 ay önce aranıza kocaeli izmitten katıldım bu zamana kadar golf ile ilgili birçok şeyi burdan öğrendim herkezin emeğine sağlık adım enis @Ender hocam ile özelden konuştuktan sonra konuyu forumdan açarsam daha çok yardım alabileceğimi iletti tanışma bölümünden kendimi tanıtmak istedim.yaşadığım problemi buraya yazıyorum yanlış ise yetkili arkadaşlarım konuyu taşıyabilir 2016 golf allstar aracımın gizli özelliklerini açmıçtık arka led stoplarım orjinal fabrikasyon tüm ledleri frene bastığımızda aktif ettik anahtar konumu sıfırda iken gündüz ledlerin yanmasınk aktif ettik ve en son arka sinyalleri kendi içinde çakarlı yaptık.Daha sonra fark ettiğimde sinyallerin olduğu kısmın dışa doğru olan kısmındaki iki led gündüz yanıyor fakat gece olduğunda yani auto konumunda kısalar devreye girdiğinde yanmıyor ama frene basınca yanıyor sinyalin yanmasında problem sinyal verdiğimde sarı olarak yanıyor iki led frendede kırmızı olarak yanıyor.resmini çektim yüklemede sıkıntı yaşamazsam daha açıklayacı olacaktır şimdiden teşekkür ederim herkeze 

5D358F7E-85C6-46ED-A9DE-451FFD51EEEF.jpeg

D8D6EAB4-6E30-4985-81E5-8F85AD46259E.jpeg

Tekrar Merhaba Enis ;

Kodlama konusunda şuan aklıma gelen dostlarımızı ekliyorum aşağıya konuyu gördüklerinde yardımcı olacaklardır :)   (y)

@MSE 

@Gökhan Bilgin 

@mbonat 

Çok teşekkür ederim @Ender hocam ilginiz için iyi geceler ...

Izmit'i çok severim yazin çok sık gelirim çayirovadaki kuzenlerime gittigimde izmite ineriz beraber

Saat kulesinin oradaki körfez manzarali cafede nargile ve waffle favorim

Yazin mini İzmit toplantisi yapalim

Hoşgeldiniz kablonuz yok sanırım hocam kablo tedarik edebilirseniz uzaktan bağlantıyla yardımcı olabiliriz :)

Merhaba hoşgeldiniz ben de izmitteyim. @HONEY corona dan kurtulursak neden olmasın  :)

Hoşgeldiniz kablonuz yok sanırım hocam kablo tedarik edebilirseniz uzaktan bağlantıyla yardımcı olabiliriz :)
Arkadaşımda kablo var izmitte dr ecu bayi onunla beraber yapmıştık o fazla ilgili değil hocam oradan uzaktan bağlantı yapabilirim müsait olduğunuzda 

Izmit'i çok severim yazin çok sık gelirim çayirovadaki kuzenlerime gittigimde izmite ineriz beraber

Saat kulesinin oradaki körfez manzarali cafede nargile ve waffle favorim

Yazin mini İzmit toplantisi yapalim
Çok güzel olur şu işler hayırlısı ile bitsin haberleşip buluşuruz @HONEY hocam 

Tekrar Merhaba Enis ;

Kodlama konusunda şuan aklıma gelen dostlarımızı ekliyorum aşağıya konuyu gördüklerinde yardımcı olacaklardır :)   (y)

@MSE 

@Gökhan Bilgin 

@mbonat 
Gökhan abiyle beraber yaptık fakat araba o kadar kötü kodlanmıştıki işin içinden çıkmak oldukça zor oldu . @forjust1day Tuna abinin led stoplu aracının yedeğini alarak hocamızın arabasına aktardık . Sonra istenen kodlamalar yapıldı ve mutlu son 😊 @Ens41 hocam ben Sakaryadayım bir sorun olursa gelebilirsiniz .

Gökhan abiyle beraber yaptık fakat araba o kadar kötü kodlanmıştıki işin içinden çıkmak oldukça zor oldu . @forjust1day Tuna abinin led stoplu aracının yedeğini alarak hocamızın arabasına aktardık . Sonra istenen kodlamalar yapıldı ve mutlu son 😊 @Ens41 hocam ben Sakaryadayım bir sorun olursa gelebilirsiniz .
Elinize sağlık hocam  (y)

Geri
Üst Alt