Golf 7 Chrome Eyebrow

hocam çok agresif bir görüntü katmış araca, çoooooook beğendim, güle güle kullanın.  :'(

araç gelirse bende alırım, Ankara'da bunu kime uygulatabilirim ? Benzer işlemler için gittiğiniz ve önderdiğiniz ustaar var mı ?

@jajaja

Hocam altına azcık camsil sıkıp güzelce yapıştırın ;) Uygulatacak birine gerek yok pek ;)

hocam ben böyle işlerden pek anlamam kazmayım biraz :D

aramızda kalsın  :mad:

@jajaja

Teşekkürler hocam. Uygulama çok basit @yusuf  hocamın dediği gibi çok rahat olur toz pislikten arınsın yeterli zaten parçalar kavisli farın üst kısmına göre oturtuyosunuz

Cam tavan ve ayna kapakları ile uyumlu olur diye düşündüm.. nasıl olmuş sizce arkadaşlar ? çok mu basit durdu ne dersiniz ? 

IMG-20160313-WA0014.jpg

@Emrah

parlak siyah mı? folyo mu boyama mı hocam?

ben şahsen golfte siyah ayna beğeniyorum, cam tavan ve piano black b sütunuyla olan uyumundan dolayı

@Emrah

parlak siyah mı? folyo mu boyama mı hocam?

ben şahsen golfte siyah ayna beğeniyorum, cam tavan ve piano black b sütunuyla olan uyumundan dolayı
Ayna kapakları piano black folyo kaplama hocam.

Siyah far kaşlarını sormuştum ben.. onu da bir cevaplarsanız sevinirim :)

@Emrah bence gayet güzel. Siz gördükçe hoşnut oluyorsaniz hiç sorun yok ;)

@Emrah 

Dün akşam yazamadigim mesajı şimdi yazayım. 

Önemli olan sizin hoşunuza gitmesi. Kırmızı ve siyah arasında her zaman bir aşk vardır. :'(

Bende öyle düşünerek uygulamayı yaptım ama fazla da abartmamak lazım sanırım :)  Teşekkür ederim @yusuf @Umut 

Merhaba, İlerde sökmeye kalkınca farda iz bırakırmı acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yapışkan izi kalabilir onun da çözümü basit :)

Geri
Üst Alt