Apple CarPlay destekleyen Üniteler

ben de bunu sorsam :)

IMG_1335.PNG

@Ozan Karsavuran burdan bişey anlaşılmaz, yazilim upgrade menusunu görmek lazım.
teşekkürler, 7.5 comfortline bir zamanlar araştırdığımda olmuyor sonucuna varmıştım konuyu görünce tekrar sorayım dedim :)  ihtimal dahilinde ise Ankara'ya gidince tekrar bakarım.

@CemK 

Biraz agır yazıcam

Beleşçi olsam 

Hibe/ hediye sayfasının gediklisi olurdum.  Herseye zıplardım .

Bedavaya getireyim beleşe getireyim O yaşlarda degilim .(45)

En basından beri bu konuyu kaşıyorım dogru 

Bu işin dogustaki 2200 lirayla alakası yok . 

Dıs piyasadaki 1000 lirayla 700 lirayla da alakası yok.

Buradaki insanları uyandırmak farkına vardırmak bu isin anca 200 liralara geriledigi hakkında farkındalık yaratmak amac

Beleşci olsam  ankarada elektrigin / suyun beles oldugu suriye mahallelerinde taşınırım,!!

Bu vagcom islerinde piyasanın düşmesi birilerinin isine gelmiyorsa ? O kendi sorunları.

Benim carplayle falan alakam yok.

İhtiyacımda yok (beleşe yatacak karakterimde yok)

Amaç Milletti  uyandırmakdı

Bedavaya getirmek degil

@Savatage estağfurullah hocam

Bende zaten eşe dosta para almadan yapilacak is babinda teklif ettim :)

Başta zordu kimse bilmiyordu insanlar 15.000 20.000 paralar odediler bu işi öğrenmek için, elbette ilk zamanlar bundan dolayi pahali yapıldı. Yayilip ogrenen cogaldikca çözüme ulasmak kolaylaştıkca ucuzladi. Ki aslında ole basite alinacak bi isde değil bu ozellik açma gibi basit bisey bile 150tl ise bu 200 olmaz el insaf, riski var cihaz giderse nolcak?

Ben sizden yasca da bi miktar buyugum :)

Bi hikaye anlatayim.

Fabrikada bi makine arizalanir, uretim durur, her dakka zarar. O gelir bu gelir yapamaz, makine elden gidecek, fabrika müdüru derki kimse yokmu bunu yapacak, derler Şükrü usta halleder ancak. Çağırın gelsin der. Şükrü usta bi dolanir 2 dinler çekici çıkarır bi yere nazikca vurur hop makine baslar calismaya. Fatura gelir 10.000 dolar. Fabrika Müdürü kukrer bu ne ne yaptiki ayrintili fatura yollasin. Ayrıntılı fatura gelir 1 Dolar Çekicle vurma bedeli 9.999 dolar nereye vuracagini bilme bedeli.

İnsan bilgisi ve emegine, alinan risk'e, ogrenmek icin harcanan zamana değer vermeyi ogrenmemiz gerek toplumca maalesef.

Geri
Üst Alt