Jump to content

Golf 7,5 için TPMS Lastik Basınç Sistemi

Recommended Posts

44 dakika önce, metinkar yazdı:

@mbonat  :) atnen ama ver siparişi 20 günde elinde...

Birkaç eksik kaldı metin abi onun dışında komple doldurduk .Koltukta arıyorum çevrende bulursan haberdar edersen sevinirim karaborsaya düşmüş bulamıyoruz .

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
22 dakika önce, mbonat yazdı:

Birkaç eksik kaldı metin abi onun dışında komple doldurduk .Koltukta arıyorum çevrende bulursan haberdar edersen sevinirim karaborsaya düşmüş bulamıyoruz .

@mbonat hangi koltuk passatmı mı

6C47F367-357B-4CE8-B876-BEBA9CA97DB6.jpeg

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik basınç sensörünü highline araçta niçin standart olarak vermiyor anlamış değilim.

Metin hocam yaparsanız fotoğrafları paylaşırsanız memnun oluruz.

Bu arada lastikteki sensörler pilli mi? Bluetooth ile mi anakarta sinyal gönderiyor?

İlk defa gördüğümden soruyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, niklaus yazdı:

Lastik basınç sensörünü highline araçta niçin standart olarak vermiyor anlamış değilim.

Metin hocam yaparsanız fotoğrafları paylaşırsanız memnun oluruz.

Bu arada lastikteki sensörler pilli mi? Bluetooth ile mi anakarta sinyal gönderiyor?

İlk defa gördüğümden soruyorum.

@niklaus  sipariş vereceğim kışa doğruda montajı yaptıracağım  fotograf evet geçerim...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

evet bugün itibariyle siparişi verdim... kışlıklara geçince takacağım kur hergün artıyor...

1,070₺ idi kurdan dolayı 1.165₺ oldu kısa sürede almak isteyen varsa vakit kaybetmesin $ düşer mi karanlık...

TRY 1,165.70  50% İndirim | TPMS 2 TPMS lastik basınç sistemi GOLF 7 için MK7 MQB arabalar Tiguan Passat B8 yeni Touran 5Q0907273B 5Q0 907 273 B
https://a.aliexpress.com/_eLWvXX

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, metinkar yazdı:

bakalım şuan gümrükte hafta içi umarım alırım...

Bu ürün için Renkli yol bilgisayarı şart mıdır ? Mesela Midline Plus araçta Gateway High var destekler mi yoksa ekranda çıkmaz mı ? Kodlara baktığımda TPMS ayarı var ve inactive şuan için.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@metinkar Satıcı karşı gümrük masrafları ödemeli (DDP) şekilde satıp beyan etmişse olur ancak aliexpress de bir Çinli nin bunu yapması hayli düşük. 

Amazon üzerinden bu şekilde çok ürün alırdık eskiden ama onu amazon.com şirket olarak direk kendisi mahsup ederdi.

Standart gönderi yerine Özel gönderi mi seçtiniz yada satıcı yanlışlıkla bunu mu atladı acaba? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@metinkar

1 saat önce, metinkar yazdı:

bu ürünleri teslim aldım... aras kargo tarafından hiç bir ücret alınmadan geldi ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım aranızda yaşayan oldumu?

D682FFE0-F3D8-4AF1-ADAE-7E2C007EFB43.jpeg

Geçtiğimiz Cuma günü yaşadım aynısını. Satıcı Aidu Auto mu abi?

Valla ben de çok şaşırdım ama hoşuma gitti tabi. :D

Edit: Fotoğrafa dikkat etmemişim, yazıyormuş. Aidu Auto :like:

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...

@metinkar Hayırlı olsun hocam. Ekstralarınızı keyifle okuyorum.

Bizler burada yapmak istesek bile bilgili kimse yok malesef. Bırakın böyle ekstraları ben Adana da konforlu sinyali 5  çıkaracak, far ı 0 konumuna alınca gündüz farlarının yanmamasını ayarlayacak kimseyi bulamadım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...