Kapı kolu içi krom Golf çıkartması

feykbey

Üye
İsim
Serdar
Golfüm için aldığım son aksesuar kapı içi kapı açma kolunun arka kısmına yapıştırılan krom golf çıkartması. sık kullanılan bir bölge olan bu alanda zamanla tırnak izi oluşmakta ve izler kötü görünmektedir. hem bu kötü görüntünün engellenmesi için hemde ambiyans aydınlatmanın etkisi ile güzel bir görüntü oluşturduğu için aldım.

bugün geldi kargo. gerçekten malzeme kalitesi cok iyi ve yerine cok yakıştı :) şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar iç kısımda süper bi görüntü oluyor.

ben kırmızı renk olanı aldım.

http://www.aliexpress.com/item/Special-stainless-steel-bowl-stickers-inside-the-door-for-Volkswagen-Golf-7-MK7/2037187404.html

1990_37be8f00866c05f230987f073e66d5d55e544311.png

1992_246776634df29b017481feff2bcc1fe4f6adbb12.png

Güzel görünüyor Hocam hayırlı olsun. :'(

feykbey dedi:
Golfüm için aldığım son aksesuar kapı içi kapı açma kolunun arka kısmına yapıştırılan krom golf çıkartması. sık kullanılan bir bölge olan bu alanda zamanla tırnak izi oluşmakta ve izler kötü görünmektedir. hem bu kötü görüntünün engellenmesi için hemde ambiyans aydınlatmanın etkisi ile güzel bir görüntü oluşturduğu için aldım.

bugün geldi kargo. gerçekten malzeme kalitesi cok iyi ve yerine cok yakıştı :) şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar iç kısımda süper bi görüntü oluyor.

ben kırmızı renk olanı aldım.

http://www.aliexpress.com/item/Special-stainless-steel-bowl-stickers-inside-the-door-for-Volkswagen-Golf-7-MK7/2037187404.html
Hocam bugün sayenizde sipariş geçtiğim ikinci şey bu. Daha fazla para kaybetmem sayenizde herhalde :D

ürün güzel ve yararlı. fiyatı  adetmi takımmı.

@feykbey

ben yurtdışından hiç alışverş yapmadım. burada 3d güvenlik sistemi varmı.

@ft19

sıkıntı olmaz rahatlıkla aliexpresten alışveriş yapabilirsiniz. verdiğim linkteki satıcıda sıkıntı yok.

@Orhan Hoca

teşekkürler hocam. sipariş verdim.,sanal kartla ödeme yaptım. yalnız 2 defa sepete eklemişim, ikiside sipariş geçmiş, fakat sanal kart limiti yetersiz olduğundan (20tl limit aktarmıştım) sadece birini ödemiş. diğerinide ben iptal ettim.

baktım hocam. finished (bitirdi) yazıyor.  ilgin için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt