SAVA LASTİK BAYİ SATIŞ

@forzaGilles dün satın aldım hocam. 35bin km kullanıp attığım pilot sport 4 ten sonra dün asymetric 5 aldım. Kışlıklarım da kötüleştiği için ortalık kalabalıklaşmadan alıp taktırayım dedim.

Aracim su an 46 bin km de kisliklar ile 10 bin yapmamisimdir yaklasik 40bin km Pirelli kullandim, disleri cok iyi duruyor bu lastiklerin omru ne kadar arkadaslar. Arac 2016 ekim uretimi

@metinkar  dostum golf7 için orjinal saç jant nasıl temin edilir. sanırım golf sac jant ile ithal edilmiyor. jettanın cantımı takılır. ?
Midline Plus ve Comfortline’ların stepnesi saç jant tır., stepneye bakın jantın üzerinde parça kodu yazar

@forzaGilles benimki highline stepne çelik jant. aslında oldukça gereksizmiş, neredeyse 5 senedir orada duruyor boşuna.

o halde stepneden boşa çıkan 4 adet bulmak lazım . fiyatları ne durumda acaba 4 adetini kaça alırız. çıkma 2. el olacak bu halde. 

@metinkar  dostum golf7 için orjinal saç jant nasıl temin edilir. sanırım golf sac jant ile ithal edilmiyor. jettanın cantımı takılır. ?
@gokayozyer  benim iki arkadaşım da mercedes vito olması  5.112 et50 17”  saç jant var 500₺ aldı. sorunsuz kullanıyor...

94D538E0-0B00-4DAF-919A-E88184503BD9.jpeg

ABF3A464-05D1-4730-966E-A3E14FFFE032.jpeg

1BA510E4-B5D5-416F-9A69-EF1900FC99FE.jpeg

79A46C81-D109-44DC-A4E2-6085DDEB48AD.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Briçstone ile 70bin yapın yine aynı dişlerini eskiteni görmedim., 

Ekonomik lastik arayışında iseniz Semperit  markasını biraz araştırın, Sava, Debica vs.. bunlardan çok daha kalitelidir., 

Continental bünyesindedir fakat Sava/Goodyear birlikteliği gibi düşünmeyin.,

Avusturya menşei bir marka., ve adamlar çok uzun yıllardır kauçuk hammaddesi üreticisidir., Bizim ülkemizde pek bilinmez ama oldukça iyi bir markadır., 17” ebatta 300-350 arası bulabilirsiniz.. Ankara şaşmazda bir sorun..

Semperit Speed Life 2 

Semperit Speed Life 3 
Şu semperiti araştırdım ? 

20 gün önce seyahat özgürlüğü varken günü birlik konyaya gitmiştim ...otobüs terminalinde beklerken man+travego ların lastiklere baktım 25 civarı otobüsün 8 tanesinde semperit vardı  

Bir lastik bayisine uğradığımda da türkiyedeki kamyon sektörünün büyük kısmı semperit tercih ediyor dedi yetkili ...satmak için değil zaten elinde binek tip  yoktu 

Şimdi semperit avusturya lastiği

Continental grubu lastiği

Linkteki lastiğin üretim yeri almanya

Üretim tarihi 2020 speed life 3

Fiyat da bu

Sanırım 300 liralık Sava dan vazgeçip semperite yönelicez

https://www.hepsiburada.com/semperit-22545-r17-91y-speed-life-3-oto-yaz-lastigi-uretim-yili-2020-nano-maske-p-HBV00000QVOHZ?magaza=LastikMerkezi

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt