🧿 Mk7.5 Spor Yay Tercihi...” eibach " & " mubea "

Spor yay marka terciğiniz hangi marka olmalı

• eibach

Kullanılan: 84 61.8%
  • vogtland

Kullanılan: 37 27.2%
  • mubea

Kullanılan: 19 14.0%
  • press

Kullanılan: 5 3.7%
  • apexi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    136
@metinkar abi ben verdim zaten parça kodlarını da serviste arka yayın tanesi 900 lira, Almanyadan getiriyorlar :)

Bi ara 4 yay r line araç verdim sordum 4600 dediler :D

@Ofarukko  araştırma yapıyorum yazmışsın   :)  al sana plaka araştırman birsin:)  diğer mesajlarımda yazdığım gibi yedek parça olunca pahalı oluyor mesela normal amortisörü sor kendi aracımın birde benim eski aracın sor ondaki spor olan modeli...

@metinkar abi ben verdim zaten parça kodlarını da serviste arka yayın tanesi 900 lira, Almanyadan getiriyorlar :)

Bi ara 4 yay r line araç verdim sordum 4600 dediler :D

bunlar hakkinda  tavsiyelerinize ihtiyacim var arkadaslar

bunlar  benim  1,4 highline act  140 ps e uyarmi acaba 

$_59 (12).jpg

$_59 (13).jpg

Merhaba bir ilan sitesin de vogland 956149 1.2 tsı 45 mm kodlu yay buldum çokta hoşuma gitti ben 1.6 tdı da uygulayacağım sizce sıkıntı olur mu uygulayan vara yazarsa çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=12844]Meteizmir[/mention] yok mu abi gti dan çıkma yay [emoji3]
Bende var ama neyden cikma bilmiyorum

Takim halinde pressssizzzzz
IMG_6326.jpg

Daha önce yapmıyorlardı ama artık Racingline yayları ebay üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. golf7 aracımda kullanıyorum. Memnunum. Hani küçükken bisikletin arka selesine oturarak kullanırdık ya , işte arabayı öyle kullanıyormuşum gibi hissediyorum. Değişik bir his. İyi mi kötü mü aylar oldu hala bilemiyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha önce yapmıyorlardı ama artık Racingline yayları ebay üzerinden sipariş verebiliyorsunuz. golf7 aracımda kullanıyorum. Memnunum. Hani küçükken bisikletin arka selesine oturarak kullanırdık ya , işte arabayı öyle kullanıyormuşum gibi hissediyorum. Değişik bir his. İyi mi kötü mü aylar oldu hala bilemiyorum :)
Hocam senin koltuk geride olmasın Değişik his dediğinden bunu anlıyorum 😄

Geri
Üst Alt