Eibach 3.5 cm spor yay

Bende bir takım var bu fiyatı verecek olan varsa bende satayım bari baya iyi fiyat olmuş bunlar😅 eibach yaylar kullandığım en güzel yaydır. Çok konforlu ve aşırı güven veriyor. Aracım 2019 olduğu için takmaya kıyamıyorum. Ama burda eibach la ilgili paylaşımları görünce canım çekiyor. Takcam galiba😅

Bende bir takım var bu fiyatı verecek olan varsa bende satayım bari baya iyi fiyat olmuş bunlar😅 eibach yaylar kullandığım en güzel yaydır. Çok konforlu ve aşırı güven veriyor. Aracım 2019 olduğu için takmaya kıyamıyorum. Ama burda eibach la ilgili paylaşımları görünce canım çekiyor. Takcam galiba😅
Fiyat ne düşünürsünüz 🙂

Bu konun altına satılık ilan gibi paylaşmış gibi oldum kusura bakmayın.

@muratozcetin27  Hocam satmayı düşünmüyorum. Ben arkadaşın aldığı fiyatı yüksek görünce öylesine yazdım. Ama yapacak bir şey yok bu yaylar piyasada bulunmuyor. Sıfır satılanlarda şuan ya uçuk fiyat yada sahte. Distribütörü getirmiyormuş yay öğrendiğime göre. Onlarda kar marjı az olduğu için alıp toptancıya vermek istemiyor.

Bu konun altına satılık ilan gibi paylaşmış gibi oldum kusura bakmayın.

@muratozcetin27  Hocam satmayı düşünmüyorum. Ben arkadaşın aldığı fiyatı yüksek görünce öylesine yazdım. Ama yapacak bir şey yok bu yaylar piyasada bulunmuyor. Sıfır satılanlarda şuan ya uçuk fiyat yada sahte. Distribütörü getirmiyormuş yay öğrendiğime göre. Onlarda kar marjı az olduğu için alıp toptancıya vermek istemiyor.
Benim alacağım yayların orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

@muratozcetin27  Benim yaylar bunlar. Ben eibach satışı yapan yerde teyit aldım. Resimdeki gibi kodlara ve yazılış sitillerine bakıp kendince bir karar verebilirsin. Yada benİm gibi satış yapan bayiye gidip teyit ettirin. 

A9788D24-8DFA-4F8F-9E9E-58BD3EEB8ABC.jpeg

Bende çizgi yok hocam :) Acaba sahte mi  ;)

Şaka bir yana sanırım üretim yıllarına göre değişkenlik gösterdiğini düşünüyorum ;)

yayların üzerinde yazan bu 111502101VA kodu bütün golf 7 lerde aynı mıdır acaba? ikinci el bakınıyorum kodu uygun mu değil mi emin olamıyorum

Eibach 30/35 yay ve 10/15 Spacer kombin. Daha tam oturmadı zamanla bir tık daha düşer gibi.

B820C2A2-CC73-48AE-9C24-4E6982DF3D47.jpeg

691A7350-6802-495A-91A6-19766E1B63E2.jpeg

Geri
Üst Alt