Eibach 3.5 cm spor yay

Benzinlide tam istediğim gibi oluyormuş 

Eibach Pro-kit Spor Yaylar ( siyah Renk)  12. ve 1.4 TSİ ( 122 hp- 125 hp)  Motor Golf 7 ( 5G1) için 

Ön Aks 985kg ve

Arka Aks  990/1000 kg için

Önler : 35 mm

Arkalar : 30 mm alçalma sağlıyor ki Genelde en çok tercih edilen türden. Bundn dolayı Tr deki Distribütörler genelde bunlardan getiriyorlar ve Tüm benzinli golf lere uyar şeklinde de konuşurlar :) :)  

Eibach sitesinden de bakılabilir bu bilgilere  (y)

link paylaşıyorum. 

https://www.eibach-shop.com/eibach-springs-vw-golf-vii-5g1-1.2-tsi-1.4-tsi-1.4-tsi-e85-1-p-422901.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can spacer kullanımından memnun musunuz hocam? Sırf spacerla uğramamak için 235 40 18 almıştım bu sefer 225 almayı düşünüyorum 

@driver_can spacer kullanımından memnun musunuz hocam? Sırf spacerla uğramamak için 235 40 18 almıştım bu sefer 225 almayı düşünüyorum 
Ben memnunum senelerdir tüm golf araçlarımda yay ve spacer ile kullandım herhangi bir memnuniyetsizliğim olmadı.Markalı ve orjinal yine aynı markanın uzun bijonlarıyla kullanmanızı tavsiye ederim.Direk araçla uyumlu olsun.

Eibach Pro-kit Spor Yaylar ( siyah Renk)  12. ve 1.4 TSİ ( 122 hp- 125 hp)  Motor Golf 7 ( 5G1) için 

Ön Aks 985kg ve

Arka Aks  990/1000 kg için

Önler : 35 mm

Arkalar : 30 mm alçalma sağlıyor ki Genelde en çok tercih edilen türden. Bundn dolayı Tr deki Distribütörler genelde bunlardan getiriyorlar ve Tüm benzinli golf lere uyar şeklinde de konuşurlar :) :)  

Eibach sitesinden de bakılabilir bu bilgilere  (y)

link paylaşıyorum. 

https://www.eibach-shop.com/eibach-springs-vw-golf-vii-5g1-1.2-tsi-1.4-tsi-1.4-tsi-e85-1-p-422901.html
Teşekkürler hocam

3.5 cm eibach yayın şuanki sıfır fiyatı 1400-1500 tl arası 18 jant ile kombinasyonu güzel duruyor ancak ön ve arka eşit durmuyor haberiniz olsun ön kısım daha aşağıda duruyor cok abartılı olmasada eşit olması daha güzel olurdu onun dışında performansına lafım yok :)

@Serkanasn 

@mehmetmert bagajı yüksek gösteren eibach, vogtland eşit olarak düşürüyor aracı.

Daha doğrusu vogtland ön ve arka 35 mm eibach ön 35 arka 30 mm düşürüyor.

Arka kısım yüksek olsun derseniz eibach almak gerekiyor.
Bagaji yuksek gosteriyor demedimki, bagaj asiri yuklenmis gibi duruyor voglandda.

Ayrica mubea marka vwnin kendi uretim yayına en yakin oranda ve sekilde dusuren yay eibach

Geri
Üst Alt