Jump to content

elninomk8

BU GOLF ALINIR MI?

Recommended Posts

@Sinanmiray Dolar cikacak araba fiyati düsecek :) Himmmm arabalari ne zamandan bu yana türk lirasina endeksledik?  Araba fiyatlari düsmez, bu corona mevzusu uzarsa tedarik zinciri aksar, ozaman araba fiyatlari dövizi katlar ucar gider, karaborsaya düser, italya'da üretim sifir, rakkamla "0".

Sirbistandaki fiat 500 üretimide durdu tedarik sorunu yüzünden

Birde Eylülden buyana fiyatlar düsecek dendi, düstü mü?

Türkiyede fiyati cikan birsey nezaman düstü?

Fiyat düsse devlet araya vergi koyar düsürmez :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinanmiray Euro ve doların artacağını varsayıp fiyatı euro ve usd ile belirlenen otomobilin fiyatının düşeceğini öngörmek bana biraz garip geldi, yani golfün sıfır fiyatı 250 olurken ikincieli ucuzlayacak diyorsunuz, bunun olması sizce mümkün mü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım ben başka türlü açıklama yaptım ama o anladığın yere yoğunlaşmışsın benm söylediğim koranavirüs söylentisi var ve ne zamn böyle kuş gribi domuz gribi şimdikide koranavirüs daha farklısı olduğu zamn istersen araştırmasınıda yapabilirsin insanların kafasında piskolojikmen alışveriş olmadığı için alıcı azalıyor azalınca ne oluyor kardeş satma  ya zorunlu olan arkadaşlar olabilecek fiyatlara razı oluyor geçen size birşey soracağım geçen sene dolar tavan yaptı bi ara neden acaba 2 arabalar dip yaptı nedenini söylimmi arkadaşı bizim millet doların çıkcanı hisstettiği an veya söylentisini duyunca evini arabasını satıp dolara yatırıyor bizzat içindeyim işin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Araba almak isteyen arkadaslar sakin fiyatlar düser diye ertelemesin

Neden?

Buyrun Fiyatlar

Araba: 1.0 tsi dsg comfort opak beyaz

Mayis 2018: 110 bin lira

Mayis 2019: 130 bin lira (Hurda indirimi+ÖTV indirimi) talep yok diye devlet tarafindan düsürlmüs fiyatin hali, +20 bin lira

Mayis 2020: Siz tahmin edin kac para?

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, krym yazdı:

Araba almak isteyen arkadaslar sakin fiyatlar düser diye ertelemesin

Neden?

Buyrun Fiyatlar

Araba: 1.0 tsi dsg comfort opak beyaz

Mayis 2018: 110 bin lira

Mayis 2019: 130 bin lira (Hurda indirimi+ÖTV indirimi) talep yok diye devlet tarafindan düsürlmüs fiyatin hali, +20 bin lira

Mayis 2020: Siz tahmin edin kac para?

199.900 kampanyası ile :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, krym yazdı:

@Serkanasn satıyordu aracını vazgecmedi ise bir bakın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinanmiray eyvallah hayırlısı olsun benim paramın değeri düşsün ülkemde dünyada İnsanlar ölmesin  hastalık olmasın barış olsun inşallah. Her şeyin hayırlısı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten öyle Allah herkezi korusun ayrıca virüste çarşıda bi esnafta çıktı diğer piyasaları bilmiyorum ama bizim turizm hastalıktan dolayı turist gelmiyor Allah göstermesin bi kaç böyle giderse audiler volkswagenler bmw ler satışta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

JPIyfI.jpg

2017'nin sonunda talihsiz bir kaza yapmıştı babam, 2 kapı değişti, sağ ön ve arka çamurluk lokal boyandı, ayna ve sağ ön cam değişti, sağ ön kapı kolu değişti ve yetkili servisin çıkardığı fatura 7600 kusür TL ydi. Tramere 7600 ün yüzde 18 i düşülerek girildi ve 6415 TL hasar kaydınız oldu. Hadi kur arttı 12-13 bin hasar kaydı olsun. Bana 17 bin fazla geldi tramerden değişen parçaları sorgulayın, servisten faturasını alın ve iyi bir ekspertize gösterin derim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@elninomk8 aynen kardeş bugün my net haberindede kapalıçarşı başkanı asılsız diyor ama o kişi elemanları yakınları hepsi karantinada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman inceledim son fiyat 190 bin diyor 44 bin kmde bir araca bu parayo vermek hiç içime sinmiyor. Üstelik jantlar replica ve orjinal jantları yok 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, elninomk8 yazdı:

@Alpyaman inceledim son fiyat 190 bin diyor 44 bin kmde bir araca bu parayo vermek hiç içime sinmiyor. Üstelik jantlar replica ve orjinal jantları yok 

İki kapısı değişmiş arabayı almaktansa replika jantlı almak sanki daha mantıklı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, elninomk8 yazdı:

@Alpyaman arada 20 bin lira fark var ama 

Dostum para senin karar senin ben bana mantıklı geleni söyledim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...