Jump to content

elninomk8

BU GOLF ALINIR MI?

Recommended Posts

Oluşturuldu: (düzenlendi)

MERHABA ARKADAŞLAR 2018 1.4 125 HP 20 bin km de dsg higline Golf 7.5 gri renk camtavanlı bir araç buldum. Aracım 17 bin tl hasar kaydı var 2 kapı değişmiş yetkili serviste 177.500 e bırakıyor sizce bu paraya bu aracı alıyım mı ya da kaç paraya almalıyım en fazla? düşünceniz ne zarar edermiyim?

tarihinde elninomk8 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

TDI mı,.TSI  mı?

Kapı değişimleri neden olmuş.

tarihinde sertan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@elninomk8 Hocam hasara ilişkin kaporta hasarı dışında özellikle mekanik olarak hasardan kaynaklı değişen parça var mı? Yetkili servisten bu konuda destek alabilirsiniz. Açıkcası bana 2 kapı için 20K TL çok geldi.

tarihinde ycetin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

20 bin çok değil sırf 4 perde hava yastığına 10 bin yazmışlardır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görünenden fazla hasar var gibi. 2 kapı değişse hasarın olduğu taraftaki çamurluk değişse yine 20bin çok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, elninomk8 yazdı:

MERHABA ARKADAŞLAR 2018 20 bin km de dsg higline Golf 7.5 gri renk camtavanlı bir araç buldum. Aracım 20 bin tl hasar kaydı var 2 kapı değişmiş yetkili serviste 177.500 e bırakıyor sizce bu paraya bu aracı alıyım mı ne diyorsunuz düşünceniz ne zarar edermiyim? 

Alınmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, elninomk8 yazdı:

@Alpyaman kaça alınır? 

Alınmaz 

bu paranın üstüne az biraz daha zorlayıp bulsanız kaszasız belasız bulursunuz. Tabi bunu TSİ için söylüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman abi kapı değişiminden ne olucak ki araç gayet güzel  fotografıda var kaza anı gördüm çok küçük bir kaza tamamen servisin üşgüzarlıgı para kazanmak için parça değiştirmişler çiçek gibi arac fiyatı 174 bine flan çeksem alınır gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@elninomk8 2 kapi ve perde airbag 17 bin lira tutar, normal.

Alinir mi?

Alinir, cünkü kapilar vidali parcadir, vidali parcalar aracin güvenligini etkilemez eger serviste düzgün yapilmissa

Fiyati akliniza yattiysa alin, cünkü bu  fiyatlara 2-3 ay sonra comfort belki alirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Alpyaman 

15 dakika önce, Alpyaman yazdı:

Alınmaz 

bu paranın üstüne az biraz daha zorlayıp bulsanız kaszasız belasız bulursunuz. Tabi bunu TSİ için söylüyorum 

Mümkün degil, fiyatlar "güncellendi"

2018 model highline camtavanli hasar kayitsiz 190 bin liradan baslar

2018 camatavan 1.0tsi comfortline 180 bine satildi

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym bakalım bi expere sokayım aracı ne var ne yok ondan sonra dönüş saglayacagım size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@elninomk8 saside macun var mi kontroll ettir, önemli olan sasi.

Macun varsa alma, kazali bölgenin  alt kismina ve tavana iyice baktir, iyi isikta tavanda dalgalanma var mi kontrol et

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben direktede işlem olduğu kanaatindeyim.. Eğer öyle bişe varsa mutlaka airbag ile ilgili işlem yapılmıştır. Kafanıza yattıysa araç düzgün ve diri duruyor ise bunun yanında 3 seneden daha fazla binecekseniz aldıgınız paranın az bi altına satabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım tekrar söylüyorum alma 175 bin vereceğin arabanın 2 kapısı değişmiş bunu bana anlatırsın veya forumda birisine anlarız da herkes anlamaz. 175 bin üstüne koy 15 20 kazasız al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç serviste yapılmış ise kayıtları var ise kaçırma derim ben 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Golf gibi piyasada binlercesi bulunan bir arabanın neden hasarlı olanını alıyorsun ki? Hasarsız al bence. Yetkili servis olayına çok güvenme. Hadi Golf GTi veya Golf R gibi az bulunan bir model olsa neyse. Sıradan bir TSi zebil gibi her yer dolu.

tarihinde vsoner tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...