Golf 7 midline plus vag com

Merhaba Arkadaşlar

Benim ayrı bir sıkıntısı var. 2019 1.0tsi midlineplus yeni araç aldım ve İstanbul'da ön-arka optik park sensörü taktırdım. Ayna indirme kodlamayla açılmadı ve kapı beyni değişmiş olabilir bu yüzden olmuyordur denildi. Çok fazla bilgim yok ama kodlama değişmiş olabilir mi? veya hiç mi olmayacak? Bilgisi olan var mı? 

Teşekkür ederim

Merhaba Arkadaşlar
Benim ayrı bir sıkıntısı var. 2019 1.0tsi midlineplus yeni araç aldım ve İstanbul'da ön-arka optik park sensörü taktırdım. Ayna indirme kodlamayla açılmadı ve kapı beyni değişmiş olabilir bu yüzden olmuyordur denildi. Çok fazla bilgim yok ama kodlama değişmiş olabilir mi? veya hiç mi olmayacak? Bilgisi olan var mı? 
Teşekkür ederim
Kodlama doğru yapıltına eminler mi ? Ve teypte geri viteste ayna indirmeye tik koydunuzmu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2013 ve 2014 midline plus kapı modüllerinda hafıza özelliği yok eski ayarınıza göre bi tık yukarı kalkıyor 3-4 kez bu sağ ayna inmesi özelliğini kullanırsanız bi bakmışsınız ayna gökyüzünü gösteriyor. Deneyim ile sabit. Kapı modüllerim değişti şuan katlanır aynaya geçtim şuan bendede bir sıkıntı yok
Aracım 2016 model yani anladığım kadarıyla bu sorunun olmaması lazım. 

@AhmetCakmak hocam düzeltme için konuşup gittim. Daha önceden konuşulmasına rağmen bugün yoğunuz diyerek 4 gün sonraya tarih verdi. Yapılan yerde evime uzak artık uğraşmak dahi istemiyorum. Müşteri memnuniyetinden fazlasıyla uzak bir tavırları var.

@typhoons hocam eğer aynı yerden bahsediyorsak (vag store Ali Delen) kodlama için 80 plaka lambalarını led olarak kodlamak için 100 lira fiyat verdi. Toplamda 180 lira gibi bir maliyet çıkınca bana fazla geldi.

@Kysr038 hocam yanlış bir işlem yaparız. Düzeltemem korkusuyla bilindik bir yere yaptırayım dedim. Zaten açılan kodlamalar fazlasıyla basit yıllardır yapılan işlemlerdi. En kötü obdeleven alınıp telefon üzerinden yapılabilirdi. Sonu pek hoş olmayan bir tecrübe edindik.

Plaka lambalarını led olarak kodlamak için 100 lira mı? Koşarak uzaklaşın, yüzüne bile bakmayın desem yeridir.

2 tıklamayla 1 ayar değiştirecek kodlama dediği bu, toplamda 30 saniyelik bi işlem. Ayıptır.

@Kysr038 hocam yanlış bir işlem yaparız. Düzeltemem korkusuyla bilindik bir yere yaptırayım dedim. Zaten açılan kodlamalar fazlasıyla basit yıllardır yapılan işlemlerdi. En kötü obdeleven alınıp telefon üzerinden yapılabilirdi. Sonu pek hoş olmayan bir tecrübe edindik.
Ben de çok anlayan birisi değildim,buradan cesaretlendim. Forumda konuları çok, Hatta videoları bile var tek tek anlatıyorlar.

Daha bugün birçok özellik daha ekledim.

Coming home leaving home özelliğini falan açtım. Mfa ekranına telefon bilgisi gelme ekranını açtım. Biri aradığında orada çıkıyor silecek kolundaki tuşlardan aramaya cevap verebiliyorum, (benim direksiyon boş çünkü) iç tuşların ışıklarının kademeli yanıp sönmesini kodladım daha hoş oldu, akümü kodladım artık kafamda derdi bitti.

Ve kablo elimde olduğu için sürekli değişiklik yapabiliyorum. Ücretli yaptırsam şimdiye 2 kablo parası ödemiştim. Bir sonraki sefer coming home özelliğini kısa fara değil de park ampülüne bağlayacağım, akü ömrü konusunda endişe yaşamamak için.

Ayak altı aydınlatma kodlamasını açtım, ışıkları sipariş edeceğim.

Kapı altı aydınlatmaları unuttum onları da bir sonraki sefere kodlayacağım, onun ışıkları da montaj etmedim daha.

Ve adım adım ilerleyince daha keyifli oluyor.

100 liralık kablonun yaptığı işe de 100 tl vermek ne biliyim yani 🤣

@Kysr038 ustalar sağolsun bizi de usta ediyorlar. Zaten sanayide ki ustaların çoğundan daha güzel işçilik çıkarabiliyorum. Servis konusunda kayda girsin diye bide lastik değişiminde götürüyordum . Onun harici her işi kendim hallediyordum. Yakında bi jant seti daha alma düşüncem var. Yazlık kışlık işini de ben yapacağım. İnternetten hepsinin nasıl söküldüğü nasıl takıldığı hangi tip ürün kullanman gerektiği yazıyor gerisinde de zaten azcık el işi yapan herkes yapar. Ben 19 yaşındayım ve çoğundan iyi işçilik çıkarıyorsam bu işte bir sıkıntı var. Hocam arada kayseriye gelme durumum oluyor. Eğer müsait zamanınız olursa düzeltebilir miyiz? 

@Kysr038 ustalar sağolsun bizi de usta ediyorlar. Zaten sanayide ki ustaların çoğundan daha güzel işçilik çıkarabiliyorum. Servis konusunda kayda girsin diye bide lastik değişiminde götürüyordum . Onun harici her işi kendim hallediyordum. Yakında bi jant seti daha alma düşüncem var. Yazlık kışlık işini de ben yapacağım. İnternetten hepsinin nasıl söküldüğü nasıl takıldığı hangi tip ürün kullanman gerektiği yazıyor gerisinde de zaten azcık el işi yapan herkes yapar. Ben 19 yaşındayım ve çoğundan iyi işçilik çıkarıyorsam bu işte bir sıkıntı var. Hocam arada kayseriye gelme durumum oluyor. Eğer müsait zamanınız olursa düzeltebilir miyiz? 
Şarjı olan bir laptop lazım. Kablo ve cd her zaman aracımda ama laptop bulmak zor oluyor. Bataryası 1 saat dayanabilen Laptop ile birlikte gelirseniz olabilir.

Kablom 15.7 bu arada sizinkinin model yılı uyuyor mu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar daha öncede sormuştum ama istanbulda ek iş olarak yapan illaki vardır tavsiye edeceğiniz bilen biri varsa ihtiyaç sahibine gitsin veya forumda olan arkadaşa gitsin üç kağıtçı piyasayla uğraşılmıyor arkadaşlar daha ustanın bakışından içinden geçen anlaşıyo o yüzden istanbul avrupa yakasında varsa hem kendimiz için hemde yönlendirelim arkadaşlar ufaktan koparatifleşelim

Arkadaşlar daha öncede sormuştum ama istanbulda ek iş olarak yapan illaki vardır tavsiye edeceğiniz bilen biri varsa ihtiyaç sahibine gitsin veya forumda olan arkadaşa gitsin üç kağıtçı piyasayla uğraşılmıyor arkadaşlar daha ustanın bakışından içinden geçen anlaşıyo o yüzden istanbul avrupa yakasında varsa hem kendimiz için hemde yönlendirelim arkadaşlar ufaktan koparatifleşelim
Avrupa yakasi degil ama@zulalyol ustad tavsiye ederim

Geri
Üst Alt