Pasifik maviş

Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde ağız tadiyla binmenizi diliyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun aracınız, iyi günlerde kullanın.

@ismail_32

Sent from my iPhone using Tapatalk

kazasız belasız kullanın insallah

@major24

Hocam öneriniz için teşekkürler . yaptırmayı düşünüyorum ; ancak nerede , varsa hangi marka ve fiyat aralığı hakkında pek bilgim yok . İstanbul'da ikamet etmekteyim önerilerinize açığım.

Kazasız belasız kullanın hocam, hayırlı olsun :)

Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız günlerde güle güle kullanın.

@ismail_32 , Ben izmir'de özgörkey otomotiv'e yaptırdım. Ceramic Pro 9h uygulandı ve memnun kaldım. Boya koruma ilgili konulara yazarsanız diğer istanbul'da yaptıran kullanıcılar size daha iyi yardımcı olurlar.

Bu nasıl ilginç bir renk güneşli havada farklı gölgede çok farklı görünüyor... Renk mi değiştiriyor yoksa?  Kazasız belasız ve CEZASIZ sürüşler dilerim  :)

Güzel günlerde kullanın, muhteşem renk, muhteşem bir otomobil..

muratogretmen25 dedi:
Bu nasıl ilginç bir renk güneşli havada farklı gölgede çok farklı görünüyor... Renk mi değiştiriyor yoksa?  Kazasız belasız ve CEZASIZ sürüşler dilerim  :)
Murat Hocam size kesinlikle katılıyorum..  :)

Diğer değerli arkadaşlarım katılır mı bilmiyorum ama mavi renklerden ilk 3 yaparsam;

1) BMW - ESTORİL MAVİ

2) SKODA - YARIŞ MAVİSİ

skoda-octavia-rs-frankfurt-01web.jpg

3) VW - YARIŞ MAVİSİ

tuned-tuning-Golf-7-GTI.jpg

Skoda Yarış Mavisi ile VW nin renkelr sanıyorum aynı renk, fakat skoda düz modelinde bile bu renk seçeneğini sunduğu için 2. sırada yer verdim  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

gdervisoglu dedi:
Murat Hocam size kesinlikle katılıyorum..  :)

Diğer değerli arkadaşlarım katılır mı bilmiyorum ama mavi renklerden ilk 3 yaparsam;

1) BMW - ESTORİL MAVİ

bence de Estoril mavi, mavilerin en güzel rengi

Geri
Üst Alt