Jump to content

omurkadir

Dinamik Arka Sinyal Lambaları sonrası...(Çift J Led ve diğer eklemelerim)

Recommended Posts

Herkese merhaba. Aracıma bazı eklemeleri zaman içerisinde yaptım. Sonuncu da @metinkar beyin sayesinde uyguna kayar led stoplarımızı almak ve taktırmak oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Golfüm 7,5 comfort ışık sürüş paketli. Ek olarak Çift j kayar sinyalli ledler, Sıfır Dijon jant lastikler, Carplay teyp ve geri görüş kamerası, GTI pedal seti, siyah ayna kapakları vs. son olarak da Dinamik sinyalli led stoplarımızı taktırmış olduk.

Zamanında highline araç limitimi aştığı için alamamıştım sonradan eklemek kısmet oldu sonucundan da ve her üründen de memnun kaldım açıkçası. 

Eski stoplar led de olsa kayar sinyalliler cidden ayrı bir dünya.

Comfort kullanıcılarına özellikle ön çift j led ve high stopları kesinlikle tavsiye ederim. Aracı çok fazla değiştiriyor.

Herkese iyi sürüşler diliyorum.

IMG_2447.JPEG

File 8.03.2020 20 41 54.jpeg

File 8.03.2020 20 42 37.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cillop gibi olmuş maşallah :)

Kisalara ampul ne taktiniz

Gece performans videosu var mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla golf 7.5 comfortlara ön j ve arka ledler yakışıyor. Golf 7 lerde ise ne yazık ki ön ve arka tampon bu eklentilerle uyuşmuyor sırıtıyor. Bir golf 7 comfort sahibi olarak 7.5 highline alana kadar orijinalliğe sadık kalmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Valla golf 7.5 comfortlara ön j ve arka ledler yakışıyor. Golf 7 lerde ise ne yazık ki ön ve arka tampon bu eklentilerle uyuşmuyor sırıtıyor. Bir golf 7 comfort sahibi olarak 7.5 highline alana kadar orijinalliğe sadık kalmayı düşünüyorum.
Ustad kesinlikle 7.5 daki kadar yakisikli olmuyor

Benim araca o yuzden çakma 7.25 diyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir hocam maşallah çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullanın. Sorması ayıp ne kadara mal size bu dönüşümler?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinan61 çok teşekkür ederim sağolun siz de iyi günlerde kullanın.. toplamda 7bintl gibi rakam hepsi hocam maaliyetim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ahmet Tokmak  golf 7 ye u-led taktirabilirseniz problemleriniz cozulur hocam hem goruntu olarak tek j den daha iyi hemde 7 kasasinin urunu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahane olmuş. Comf veya midline Plus araçların ön far, arka stop, dijon üçlüsü kaderini değiştiriyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arka stoplar orjinalmi taiwn mı acaba arac güzel olmus 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, omurkadir yazdı:

@Sinan61 çok teşekkür ederim sağolun siz de iyi günlerde kullanın.. toplamda 7bintl gibi rakam hepsi hocam maaliyetim.

@omurkadir Hocam bu 7bin liraya yazdığınız her şey dahil değildir herhalde, değil mi? Far-stop ikilisi kaça geldi mesela?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mustafacagri @Aygun39 @frknyldrm  çok teşekkürler sağolun :like:

Arka ledler semtuning. Çin üretimi sanırım taiwan yok diye biliyorum. Ancak gayet güzel canlı yanışı da.

7bine aşağı yukarı hepsi dahil. Ön far, kısa, sis led vs. ampülleri ile 3400 civarına geldi arka stopları da 1750tlye aldım.

Dijonları sıfır araçtan çıkma satın alıp hita jant takımını sattım.

Carplay teybi de kendim getirttim aliexpressten.

O nedenle bi nebze uyguna gelmiş oldular.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir hocam çıkan stopları ne yaptınız, satmayı düşünüyor musunuz?9

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 saat önce, HONEY yazdı:

Cillop gibi olmuş maşallah :)

Kisalara ampul ne taktiniz

Gece performans videosu var mi?

Hocam @omurkadir ledlerle ilgili gece performans videosu ekleyebilirseniz çok mutlu oluruz çünkü bende daha yeni çift J taktırdım. Xenon mu taksam yoksa led takıp geçsem mi onun düşüncesindeyim. Bi video alabilirsek çok iyi olacak.Hayırlı olsun bu arada tüm işlemler.Kazasız belasız kullanın hocam 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam arka plakalığı düzeltirseniz daha iyi olur 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi  stoplarım duruyor şu anda satmayı düşünmüyorum.

@muhammedakgunes çok teşekkürler bu ara gündüz bile pek aracı kullandığım yok ama aklımda olsun. Performans bekliyorsanız direkt xenon taktırın ledle xenon kıyaslanamaz. size de hayırlı olsun güle güle kullanın :like:

@mbonat gözler sağlam maşallah Bahadır hocam geçen farkettim ben de B)

@sertan değil mi... :'(:rolleyes::rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, sertan yazdı:

@HONEY @mbonat 2 kilo fıstıklı XXXL Düzeltir mi?

2 kilo fıstıklı xxxl ile arabanın kapı ayarlaeı bile yapılır 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

maşallah 🧿 güzel günlerde güle güle kullanın ufak tekek değişiklikler arabaya çok şey katıyor bende dün itibari ile dijon jantlar ve sıfır lastik taktım 18 janttan sonra pamuk gibi oldu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir "Carplay teybi de kendim getirttim aliexpressten." demissiniz hocam aynı buyuklukte(6.5 inc) mi? gumrukle birlikte kaca mal oldu? link verir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gturedi TRY 238.04 | Carplay APP Carplay MQB 6.5 "MIB Araba Radyo Bluetooth Passat B8 L B8L 2017 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D
https://a.aliexpress.com/_B0grNB

Link bu hocam. Evet 6.5" Vergi 260 civarında vermiştim yanılmıyorsam bir de türkçe yükletmeye 250 verdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir Hocam iyi günlerde kullanın aracın dinamiği demişmiş. Farlar replika mı orjinal mi? Bende 7 var. Bir türlü karar veremiyorum. Tek u yada çift u led mi yoksa J far mı? :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7 ise orjinal bulunamıyorsa ki maliyetli ve meşakkatli. İyi bir ürün replika çift u led daha yakışır 

çift j ise 7.5 tampona daha çok uyum sağlıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Tracy299 Hocam sıkıntı şu ki, iyi bir replika çift u led bulmak çok zor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...