AIRBAG renkleri farklı, bilgisi olan?

Arabada ses tesisati varmi sonradan yapilma? Belki o bakaliti sokup kablo gecirmek isterlerken kirilmistir dicem. Insallah sikintili birsey yoktur hocam. 

Eyvallah kardeşlerim lütfedip bilgilerinizi paylaşıyorsunuz. Sonradan takılma hiçbir şey yok hocam ama şimdi tekrar ekspertiz raporlarina baktım fotoğrafı sizinle de paylaşayım 7-6-4 bu maddelere siz de bir dikkat edin. Eğer ki araçta airbag işlemi yapılmışsa bu rapor o ekspertiz yapan firmayı yakmama sebeptir herhalde. 

AEE41441-C783-4233-945A-1054DD8AC22F.jpeg

Hocam arkadaşlar gerekli cevabı vermişler zaten aynen bende katılıyorum,oranın fabrikasyon olarak o şekilde gelmesi İMKANSIZ. Sağ tarafla ilgili bir işlem yapılmış ya o kolon sökülmüş yada emniyet kemeri değiştirilmiştir. Aklıma direk bunlar geldi.Ama umarım daha ciddi birşey yoktur. Veya onu o renkte takan arkadaş zevk olsun diye takmıştır.

O plastiği söken biri olarak düşmesinin imkanı yok. İnşaallah herhangi bir işlem yoktur ama görünen o ki orası sökülmüş ve başka bir kapak takılmış. Birde o b-sütununun sağına soluna çok dikkati bakın sökülmüş de ufak tefek izler varmı alt taraflarınada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sergentunc ekspertiz raporlarının hukuki bir geçerliliği üstünden bu kadar süre geçtiğinde malesef yok, hatta bazı raporlarda altında 24 saat geçerlidir ibaresi veya resmi belge değildir ibarelerini bile gördüm.

Araca sonradan geri görüş eklenmiş ise kabloyu yürütmek için sökülmüş olabilir diye düşünüyorum

Neyse ki sağında solunda airbaglerinde hiçbir işlem yok servise götürdüm sabah Almanya'da o fabrikada çalışan arkadaşın kulaklarını çınlattım biraz. İnsan bir takarken dikkat eder benim gibi pinpirikli insanlar olduğunu hesap eder koca VW firmasısın sen 😊

Neyse ki sağında solunda airbaglerinde hiçbir işlem yok servise götürdüm sabah Almanya'da o fabrikada çalışan arkadaşın kulaklarını çınlattım biraz. İnsan bir takarken dikkat eder benim gibi pinpirikli insanlar olduğunu hesap eder koca VW firmasısın sen 😊
Çok yanlış bir yol izliyorsunuz..!! 

B sütünu direğindeki plastik trimler komple sökülüp., Airbag’lere ve emniyet kemerine direnç takılmış mı,

Takılmadıysa airbag ve emniyet kemerinin üretim tarihi ile aracın üretildiği ay/yıl karşılaştırılmalı., 

VW fabrika o plastik parçayı yanlışlıkla siyah takmasının ihtimali yoktur.!! 

Servis böyle detaylı bir inceleme yapmaz/yapamaz.!!

Söktürdüm gözümün önünde hepsi birebir uyuyor. Ben de ihtimali yok diyordum ama varmış demek ki 😊

Demek ki oluyormus ara ara, hatta bir arkadasin arabasinda dizel motor olmasina ragmen bagajda TSI yaziyor diye konu acmisti diye hatirliyorum:)

@ZITIPAŞA Aynen kardeşim bugün servisteki arkadaş da aynı durumdan bahsetti. Sol camı bozuk olan mı gelmedi, TDI yerine TSI yazan mı gelmedi dedi. Anlattıklarından en acayibi ise GOLF araç JETTA yazısıyla gelmiş olması 😂

@ZITIPAŞA Aynen kardeşim bugün servisteki arkadaş da aynı durumdan bahsetti. Sol camı bozuk olan mı gelmedi, TDI yerine TSI yazan mı gelmedi dedi. Anlattıklarından en acayibi ise GOLF araç JETTA yazısıyla gelmiş olması 😂
@sergentunc Akıl alır gibi değil. Eğer bu doğruysa biz bu adamları gözümüzde fazla büyütmüşüz demektir. :)

Ben koskoca VW fabrikasından jetta yazılı golf çıkabileceğine ihtimal vermiyorum ama olmuş diyorsunuz, ilginç gerçekten. 

@sergentunc Akıl alır gibi değil. Eğer bu doğruysa biz bu adamları gözümüzde fazla büyütmüşüz demektir. :)

Ben koskoca VW fabrikasından jetta yazılı golf çıkabileceğine ihtimal vermiyorum ama olmuş diyorsunuz, ilginç gerçekten. 
Çıkmaz zaten., iyi sallamışlar., jetta meksika da üretiliyor., golf ise almanya da

Geri
Üst Alt