golf 7,5 app connect aktif etmek

2017 model golf 1.6 TDI aracım var. Samsun'da biriyle telefon görüşmesi yaptım. Torpido gözündeki modülün söküp ve kargoyla bir yere gönderiyorlarmış. 1 hafta, 10 gün sürer dedi. 900 gibi bir fiyat istedi. Garantili ve orijinal dedi.

Gizli özellikleri de eklersek bin lira civarı bir bedelle hallederiz dedi.

Bu media cihazın bir üst versiyonu mu var navigasyonu hayalet ekrana yansıtmak için?

En üst versiyon bu değil mi? Bu aracı alırken ki en büyük hayalim buydu. Resmen hayal kırıklığına uğradım.

Öğrendiğim kadarıyla discover Media pro olması gerekiyor. Ayrıca hayalet ekranın kodunun sonunda A harfi olması gerekiyormuş.

IMG-20200615-WA0019.jpeg

Merak ettiğim diğer hususlar:

Aracım tek J LED farlı. Virajlarda döndüğünü düşünüyorum. Yani en azından izlenimlerim bu yönde. Kontak açınca far yükselip alçalıyor. Gizli özellik açma yöntemi ile diğer J yi aktif edebiliyor muyuz? Çünkü içnde LED lambalar var gibi görünüyor.

Aracımın coming ve leaving home düzgün çalışmıyor. Far anahtarı her daim Autoda. Kontak kapatıp selektör yapınca devreye giriyor. Ama tekrar devreye girmesi için her defasında selektör yapmak gerekiyor. Bunu sürekli aktif etmek için de mi yazılım gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@guilty57 farlarınız adaptif değil virajlarda direksiyon açısına göre sağa sola dönmez sizinkiler psikolojik olarak dönüyor.

Gizli özellik ile çift j far olmaz donanım almanız gerekli.

Coming home leaving için kodlama yapmanız gerekli.

Medya cihazınız hayalet ekrana navigasyon yansıtmaz. Değiştirmeniz gerekli.

Bu konular forumda bolca var araştırırsanız daha net bilgiler bulabilirsiniz.

700₺ ye satılan app connectler cracklidir getway yada yazılım güncellediğinde silinebilir.

Sırf silinme riski olmasın diye 1800 TL gibi bir ücret AppConnect için epey uçuk.

Yazılım güncelleme olunca AppConect aktivasyonunu silinme riski varsa o zaman dışarıda gizli özellik açtırmanın da bir mantığı yok. O da silinebilir belki. Çünkü aracım servis bakımlı. 1 hafta içinde bakıma girecek.

Yetkiliservis gizli özellik açıyor mu?

Dışarıda gizli özellik açtırsam silinme riski nedir?

Önerileriniz nelerdir?

@guilty57 Sayın hocam,yetkili servis gizli özellik açmaz benim gittiğim servis açmadı.Ben de dışarda açtırdım  yıllık bakım için servise gittiğimde gizli özellikler silinebilir dedim açan arkadaşa o da geri getir tekrar açarız dedi☺️İyi forumlar

Aracımın garantisi 2020 başında sonlanmış. 2017 model dizel. Araç 21bin kmde. 400 km sonra bakım uyarısı veriyor. Samsun da Özon'u aradım. Bizde iyi niyet garantisi değil, iyi niyet yardımı var dedi. Bu bilgi ışığında yıllık bakım için yetkili servise gitmek bana ne kazandırır?

Bu arada Sinop'ta ikamet ediyorum. Sinop'ta bu işi yapabilecek var mıdır acaba?

Aracımın garantisi 2020 başında sonlanmış. 2017 model dizel. Araç 21bin kmde. 400 km sonra bakım uyarısı veriyor. Samsun da Özon'u aradım. Bizde iyi niyet garantisi değil, iyi niyet yardımı var dedi. Bu bilgi ışığında yıllık bakım için yetkili servise gitmek bana ne kazandırır?

Bu arada Sinop'ta ikamet ediyorum. Sinop'ta bu işi yapabilecek var mıdır acaba?
Serviste yapılan her türlü bakım 1 yıl yol yardım hediyesi var sanırım görüştüğünüz kişi onu söylemek istemiştir., Araç DSG değil ise dışarda yaptırın., 

Servisin avantajı 10 kuruşluk vida bile değişse 2 yıl garantisi olur., bir de herhangi bir sebebten pahalı bir onarım masrafı çıkarsa., onarım bedelinin %60-70 gibi bir kısmını servis veya doğuş merkez karşılar., Tabi bunun için arabın FULL servis bakımlı olması gerekir..

Aracım 2017 1.6 TDI Highline DSG

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Sanırım Samsun'da Özon'da yaptıracağım. İlerleyen bakımları farklı yetkili servislerde yaptırmak konusunda ne düşünüyorsunuz? Örneğin 3. yıl bakımını başka bir ilde başka bir yetkili serviste yaptırmak. Servis kayıtları ortaktır sanırım.

Samsun'da yetkili servis dışında app connect aktivasyonu yapan tanıdığınız var mı? Golf 7.5 için.

Geri
Üst Alt