Cam tavan

İsim
Onur
Arkadaşlar aracım 2014 model golf haygline sorum şu cam tavan olmadığı için ya cam tavanlı arac alacağım yada cam tavan yaptıracagım bildiğiniz cam tavan yapan arkadaş varmı yada servis yapıyormu bilginiz varmı teşekkürler

Mumkun degil hocam hele ulkemizdeki usta(kendilerini oyle tanimladiklarindan usta diyorum.) kalitelerini dusununce hic mumkum degil. Sizin acinizdan en mantiklisi yeni bir arac almak .

Upvote 0
@temizonur0122 Sunrooflu ya da cam tavanlı araçların tavan sacları üretim bandından normallere göre daha kalın çıkar. Normal araçlar 1 birim kalınlıktaysa sunrooflu ya da cam tavanlı araçların cam dışında kalan kısımları 2,5-3 birim kalınlıkta olur. Siz o 1 birimlik tavanını kestirirseniz, araçta denge ve güvenlik namına hiç bir şey kalmaz. Yapmayın etmeyin, aracınızı satın cam tavanlı bir araç alın. Aklın yolu bir. 

Upvote 0
Çam tavan almayın çerçeve çatlıyor başıma geldi passatlardaçok yaygın. Keşke normal tavan alsaymisim

Upvote 0
hocam error verdik valla... benim 2008 yılında beyaz bi vectra'm vardı. tavanı parlak siyah kaplatmıştım. uygun fiyata böyle bir uygulama yapılabilir..

Upvote 0

Geri
Üst Alt