Ehliyet yenileme

Aile hekimleri rapor verirken test yapmadıkları için rapor vermek istemiyorlar haklı olarak. Aile hekiminin insiyatifine kalmış 

Vermiyorum dedi sabah (,benim aile hekimi) 

İşte buna asab bozuluyor.

Antepte insiyatif , yozgatta aile hekimi tamam %100 fabrikasyon sağlamdır raporu veriyor.

Ankarada sevk!

Sevkle mevkle uğraşan varmı

75 lira özel hastane tipi yerlere rant oluşuyor...işin sonunda 

Ölümlü hayat allahtan ! 

Sınırsız/ süresiz çekilmezdi bu sistem

Ben geçen sene Nisan ayinda yeniledim. Aile hekimime gittim. Sisteme girdi eğer bir psikolojik ilaç yada muayene görünmüyorsa raporu veriyor bana da verdi. Nüfustan aldım ehliyet ve yeni kimlik belgesini. Aile hekimleri veriyor rapor yani boşa para vermeyin.

Refraksiyon (miyop/hipermetrop/astigmat) bozukluklarını ben burada duvardaki yazı tabelasına göre  veririm iş değil diyor.

Görme alanı incelemesi diye bişey var hikayesi anlattı bu gerekli diyor

Yani direk tam karsıya baktığınızda sağ sol şakakları iceren panaromik görüş alanı incelemesi yani !

Yavvv bırak doktor bey amca ! 

Ranta alet olmuşsun!

Gidip 75 liraya aldığım raporda bu görme alanı tetkikini yaparlarsa bende dizel araca benzin koyucam!

Neyse coronalı 15-20 kisiyi ankara ya getirmişler !

Bu millet yıllarca bindi bişey olmadı 

Fazla takmamak lazım 

Öldürmeyen allah öldürmez

https://sahi.io/s/QYqMTtmI

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vermiyorum dedi sabah (,benim aile hekimi) 

İşte buna asab bozuluyor.

Antepte insiyatif , yozgatta aile hekimi tamam %100 fabrikasyon sağlamdır raporu veriyor.

Ankarada sevk!

Sevkle mevkle uğraşan varmı

75 lira özel hastane tipi yerlere rant oluşuyor...işin sonunda 

Ölümlü hayat allahtan ! 

Sınırsız/ süresiz çekilmezdi bu sistem
Bana daha kötüsü denk geldi., başka bir belge için göz muhayenesi olmam gerekiyordu., özel hastaneye gittim., bir doktor surat 5 karış geldi., Ne istiyorsun diye saçma sapan soruyu sakin kalıp cevapladıktan sonra., sandalyeye oturttu., sandalyenin karşısında "beyaz renkli yazı" tahtasına projeksiyon cihazıyla harfleri yansıttı.,

Hepsini okuyorum harfler yavaş yavaş küçülüyor en son sıra karınca büyüklüğündekilere geldi., Harfleri zar-zor seçiyorum, 1-2 tanesini zor da olsa okudum, Doktor bey tatmin olmadı 5-6 tane daha okuttu onları okuyamadım., Kendisine projesiyon cihazından okutuyorsunuz, ve pencereden güneş yansıyor ışıkları kapatırsanız okuyabilirim dedim., Ses etmedi tabi bunlar olurken yüzüme bile bakmıyor (en sinir olduğum durum)., Rapora bişeyler yazıp elime tutuşturdu, rapora baktım sağ göz 0,75 sol göz 1 numara gibi bişeyler yazmış.,

Kendisine göz muahayenesi bile yapmadan bunu nasıl yazdığını sordum..?

Harfleri projeksiyon cihazından beyaz tahtaya yansıtıyorsun, perdeler açık tahtaya güneş vuruyor, yetmiyor odanın ışıkları açık..?

Sesini yükselterek çık dışarı diye kovması üzerine ortalık karıştı, raporu yırtıp suratına fırlattım

Neyse çok uzatmayayım hastanenin başka bir uzman doktoru geldi ben daha bişey demeden, hemşire perdeyi ve ışıkları kapattı tekrar okudum., bu sefer karınca büyüklüğündekiler dahil hepsini okudum..

Geri
Üst Alt