Opel Insignia 1.6 136hp Can'lı Test :)

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Bir golf değil :) ) ama uğraşılmış, emek verilmiş güzel bir otomobil. Rakipleri ile kıyaslanınca dizel otomatik ve donanımları ile uygun bir alternatif konumunda.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Emeğinize sağlık, başarılı bir test olmuş  :'(

Şahsi fikrim Opel hiçbir zaman bir alternatif olamaz benim için. Özellikle Insignia modeli ile..

Göstergeleri beğenmedim, yarım digital ekran, yarım analog, ya hepsi dijital olsun o zaman, ya da hiç olmasın.

Aracın 111.900 TL'lik bir liste fiyatı var. +2.180 TL Sunroof, Sanıyorum +4.143 TL Ergonomik Spor Deri Koltuk var. + 2.071 TL 19" Jant. Toplam 120.000 TL gibi bir fiyatı var.

Kesinlikle bu fiyatın aracı değil.

Superb 1.6 TDI 120 BG DSG En Üst Paket, 119.900 TL TL liste fiyatı var. +4.600 TL Sunroof, (Isıtmalı Deri Döşeme Standart)

Bence her yönüyle çok daha üstün bir araç.

Bu arada belki daha önceden açıklamış olabilirsiniz ama, neden otopark com a selam gönderiyorsunuz, bir bağınız var mı, merak ettiğimden soruyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@gdervisoglu

İlk golf videosu otopark'ta yayınlanmıştı Can hocamın. Ben ozaman zevkle izlemiştim o videoyu. Otopark olmasa Can hocamın kanalına abone olmamış olurdum. Tabi sonra kendisi sitemizi buldu :)

yusuf dedi:
@gdervisoglu

İlk golf videosu otopark'ta yayınlanmıştı Can hocamın. Ben ozaman zevkle izlemiştim o videoyu. Otopark olmasa Can hocamın kanalına abone olmamış olurdum. Tabi sonra kendisi sitemizi buldu :)
Şimdi anladım Yusuf Hocam teşekkür ederim  :'(

@enpisagor

Can Hocam ellerinize sağlık.

Gittikçe renkleniyor sizin de katkınızla test kısmı..

Teşekkürler.

@enpisagor Elinize yüreğinize sağlık Abi gayet güzel bi inceleme olmuş, yalnız benim en hoşuma gitmeyen nokta boadwaylerde ki gibi duran kapı kilitleri video da belli oluyor az bişey telefondan izledim, kapı kilidi diye tahmin ediyorum onları

@gdervisoglu

Evet fiyat sunduğu donanımla rakiplerine göre uygunda olsa 120 civarı çok yüksek kalıyor,

Yusuf Hocamın dediği gibi ilk video çekme hobisine olanak veren otopark'tı çekin sitemizde yayınlayalım dediler, bende her zaman videoları onlara da yolluyorum, ve ilk kararda etkili olmaları önemli. :'(

@fcsrn Abim de aracı görür görmez bu ne 90 lı yıllardan kalma gibi duruyor demişti, kilitler için, cidden aşırı nostaljik olmuş, ayrıca anahtarı da passat anahtarı karşısında tam bir fiyasko.

@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim, inşallah daha da zenginleştireceğim,

@Rust Teşekkür ederim

gdervisoglu dedi:
Emeğinize sağlık, başarılı bir test olmuş  :'(

Şahsi fikrim Opel hiçbir zaman bir alternatif olamaz benim için. Özellikle Insignia modeli ile..

Göstergeleri beğenmedim, yarım digital ekran, yarım analog, ya hepsi dijital olsun o zaman, ya da hiç olmasın.

Aracın 111.900 TL'lik bir liste fiyatı var. +2.180 TL Sunroof, Sanıyorum +4.143 TL Ergonomik Spor Deri Koltuk var. + 2.071 TL 19" Jant. Toplam 120.000 TL gibi bir fiyatı var.

Kesinlikle bu fiyatın aracı değil.

Superb 1.6 TDI 120 BG DSG En Üst Paket, 119.900 TL TL liste fiyatı var. +4.600 TL Sunroof, (Isıtmalı Deri Döşeme Standart)

Bence her yönüyle çok daha üstün bir araç.

Bu arada belki daha önceden açıklamış olabilirsiniz ama, neden otopark com a selam gönderiyorsunuz, bir bağınız var mı, merak ettiğimden soruyorum..
Bir de o nasıl çirkin bir jant ya, kapak gibi  :-

@enpisagor

Can eline sağlık abicim.

Bu arada otopark ve youtube kanalındaki , insanların yaptığı tahrik edici yorumlara bile gayet sakin,düzeyli verdiğin cevaplar için tebrik ederim. :'( Ben aynı düzeyde sakin kalır mıydım bilemiyorum...

@Umut

Teşekkür ederim Umut Abi, ne yazık ki insanları memnun etmek zor, gerçek hayatta aynı öz güveninin yarısı olmayan kişiler yapıcı bir eleştiri yerine kendi seviyelerine uygun yorumlar yazıyorlar, bende kendi seviyeme uygun şekilde cevaplıyorum, sonrasında fark edip kolay gelsin, teşekkürler şeklinde dönüş olabiliyor.

Bunu biraz da meyve veren ağacı taşlarlar olayı olarak değerlendiriyorum, ben emek veriyorum, normal bir kullanıcı gözünden fikir vermeye çalışıyorum, ayrıca hobi olarak bundan keyif alıyorum.  :'( 

Sayende hiç kimsede olmayan detaylara sahip, amatör de olsa bir Golf R videom bile var. :'(

@enpisagor Teşekkür ederim cevabın için, gelecek testleri merakla bekliyorum  :'(

@enpisagor

Kötü konuşanlar illaki olacaktır ama yaptığınız işi beğenenler olunca hepsini unutursunuz ;)

Geri
Üst Alt