Jump to content

Recommended Posts

Merhaba bugun direksiyonu çevirdiğimde kulagima bir gicirti sesi geldi ve baya bir kitlendim. Muziksiz gezmeyen ben artik muzik acmaz oldum sesi dinlemek icin :) 

https://youtu.be/cBVLFSABHo4

Ornek bir video buldum bu videodaki sesin aynisi fakat tek farki sadece tam sola yada tam saga en sona kadar cevirdigimde en sonda geliyor bu ses. Hareket halinde veya durmak farketmiyor en sona cevirdigimde bu gıcırtı sesi geliyor. Kimisi amortisor kulesi diyor kimisi rot kimisi burclar diyor . Alt takimin hepsini saymislar :) ses giderek artacak bir sese benziyor . El freni gicirtisi degil simdiden soyleyeyim :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ses direksiyondan gelmiyor alt takim yada amortisor aksamindan geliyor fakat nokta atisi yapmak istiyorum basina gelen varsa.

***ozellikle direksiyonu saga yada sola farketmez en sona getirdiginizde arac biraz yaylanir ya hani tam o yaylanma sirasinda oluyor

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  F1 li ACC destekli direksiyon
      Detaylar:  
      Kozmetik açıdan 10/8 ( dökülme, yırtık, çatlak vb durum yoktur)

Radar alıp aracınıza takarsanız ACC sisteminiz hazır olur.

Airbag dahil...

Kendi aracımdan çıkmıştır.
      Fiyat:  2450

• Yazan: Tulkas
      Herkese iyi günler diliyorum. 2014 golfümde direksiyonu sağa çevirirken gacır gucur ses geliyor ve sanki küt diye bişey vuruyor ama sadece sağa çevirdiğimde. Sola çevirirken hiçbi ses yok. Videoda da görebilirsiniz, nereden gelir bu ses ve neden kaynaklanır daha önce yoktu bu? Sorun çıkarır mı? Cumartesi uzun yola gideceğim birde...🤦🏻‍♂️

• Yazan: Erhan21e
      Herkese merhaba daha önce saniyelik ekranda ünlem işereti görünüp kaybolmuştu ve daha sonra niye hata verdigini anlayamamıştım. Bugün aracım görselde paylaştıgım gibi bir hata verdi 444lü doguş yol yardımı aradım bir teknikere yönlendirdi ve vites ile direksiyon arasındaki işetişim sorunu oldugunu bu yüzden hata verdigini ve bu kusurun araçı N/P arasında geçiş yapmaktan olduğundan bahsetti. Direksiyonun sertleşip sertleşmedigini hareket ettirebiliyorsam mesai saatinde servise gelmem gerektiğini söyledi.
      Abimde 2019 model golf var direksiyonu benimkinden çok daha hafif acaba 6 aydır sorunmu vardı bende? yoksa model itibari ile yeni bir teknoloji mi var? o araçta emin degilim. aracım 2017 model ve garantisi bitti araç 6 aydır bende konu ile ilgili bilgisi olan bana yardımcı olabilecek biri varmı? Servis ne kadar fatura çıkarır sorun

• Yazan: cokmezkadir
      Merhaba arkadaşlar,
      Golf aracımda genellikle soğuk havalarda ve sabah ilk kullanmaya başladığımda setlerden geçerken arka yayların oradan gıcırdama tarzı sesler geliyor. Fakat bir iki setten sonra ses gidiyor. SiZde de oluyor mu acaba?
    • Yazan: BG2017
      Ürün Adı: Acc ve F1 Direksiyon
      Detaylar:  2017 Model 50.000 Km’deki Golf’ten Çıkma
      Airbag Yok
      Fiyat:  1250 ₺
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...