R line retrofit !!

@GkM_2015 Hayırlı olsun. Maşallah Gün Geçtikçe yeni şeyler ekliyorsun arabana  (y)

Maşallah [emoji3478] hocam.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ambiyans aydınlatma videomuzun son parçasını yükledim arkadaşlar. Bu videoda arka kapı döşemelerine nasıl led yapılacağı var. Videonun sonunda da mediadan renk değişimini görebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@GkM_2015 Harika vallahi, tebrikler. 

Daha da üzerine koyacak birşey kalmadığına göre, sıradaki proje bunu satıp mk8 doldurmaya başlarsınız. 

@tiesay bu piyasada sanirim ne bisey alinir nede satilir. :)) golf 8 leri geri cekiyorlarmis diye birsey duydum. arastirma firsatim golf 8 e cok soguk bakiyorum. Bence tutmayacak :(

@tiesay bu piyasada sanirim ne bisey alinir nede satilir. :)) golf 8 leri geri cekiyorlarmis diye birsey duydum. arastirma firsatim golf 8 e cok soguk bakiyorum. Bence tutmayacak :(
Golf 8 lerde yazılım kaynaklı bir geri çağırma yapılacak, yeni üretim de sanıyorum bir süre aksayacak. Bu yazılım bizim için değil de Avrupa ülkeleri için önem arz ediyor deniliyordu, mk8 ana konusunda bahsi geçiyordu. 

Sizin araca harcadığınız zaman ve emeği bir kenara bırakın, maddi olarak gerçek değerini verecek kişi sayısı dahi bir elin parmaklarını geçmez bu piyasada, maalesef haklısınız. 

Keyifle, kazasız belasız binin. 

Yaya algilama miii

Bizimki daha şoförü algilamiyor :)

Sizinki golf ise bizimki ne hersey var maşallah 

Güle güle kullanin ustadim

@HONEY sagol abi :)) bu kadar insan sana bi dijon bulamadik :)

Geri
Üst Alt