Hata Alıyorum Yardımınızı rica ederim

sinancankavcu

Yeni Üye
İsim
Sinan can
Merhaba ekteki  hatayı alıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

EDİT: İŞLEM YAPTIKTAN SONRA HATA VERMEYE BAŞLADI..

EDİT2:  LONG CODİNG HELPER tarafında düzenleme yaptım..

Teşekkürler..

vag.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu hatayı aldıktan sonra aynalarım da kilitlediğimde katlanmıyor

Hocam hangi modüle bağlanmaya çalıştığını, ne yapmak isterken bu hatayı aldığını, bu hatayı alana kadarki yaptığın adımları açıklayarak sorarsan yardımcı olabilecek arkadaş burda kesinlikle vardır diye tahmin ediyorum. Şu soru formatı hiç bir bilgi içermiyor çünkü 

@biycash Hocam Long coding helper kısmını hiçbir şekilde değiştirmeme izin vermiyor. Current coding kısmında sadece 0'lar var.ve yukarıda belirttiğim hatayı belirtmekte..

Burada bir isiniz yok, makyajlida burasi boş

Bir sey degistiremediginiz icinde buradan bir sey bozamazsiniz.

Hata koduda degil, duzgunce yazmis adamlar bu modulde long coding desteklenmiyor,Using adaptation ...bla bla

Hocam hiç bir değişiklik yapmadım diyorsunuz ama aynalar katlanmıyor, diyorsunuz ben de anlamadım hiç birşey, fakat eğer long coding kısmında byte lar sıfırsa zaten o kanalda hiç birşey değiştiremezsiniz. Elinizdeki kablo ile alakalı bir durum Bu, her kanalı okuyamaz ve değiştiremezsiniz. 

Bende de bazı kanallar da bu kırmızı uyarı yazılarını görmüştüm. Değişiklik yapamadım çünkü kontrol modülü yani kablo bu değişikliği desteklemiyor. 

@Recep Gül anladım hocam fakat ben oradan ör: tur zamanlayıcıyı yaptım ama birden bire bu işlemleri yaptıktan sonra böyle bir hata verdi

Cevaplarınız için teşekkürler🙏.

Aracım o menüyü desteklemiyormuş..

Geri
Üst Alt