KASKO SİGORTASINDA SINIRSIZ İMM

Baskalarina zarar vermeden yok olup gitsin tek hücreli yaratiklar, colugun cocugun canini hice sayan pisliklere ne denilse azdir

Kac can aldi bu adi yaratiklar?

Ne icin, zevk icin, instagrama video atmak icin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adam beni öldürmeden önce beddua etme hakkımı kullanıyorum ! 

Ben öldükten sonra edemem çünkü !

Makasçılığı hukuki hak / gençlik ateşi / asi ruh  / adrenalin / serotonin (mutluluk hormonu) olarak görüyorsanız bunu anca gençliğinize bağlarım

Siz beddua etmeyin , ben ederim

Ben sabah akşam çevre yollarında 70 le ekonomik  3,7 yakarak nihavent makamında ağır ağır giderken kimse gelip beni biçemez!

Biçerse orası muhtemelen TR dir...bictikten sonra laylayyylommm hayatına devam eder (adalet sistemi genelde böyle işliyor)

Mezarda Ahirete kadar bekleyemem ben !  Beddua mı baştan  eder geçerim!

Yine keskin oldu yazı!

benim olayı savunduğum felan yok dikkatli okumuyorsunuz olay buraya gelip sonu ünlem ile biten yazılar yazmak değil olsa bende yazardım yanı sırf sizin ( ve size benzer yorum yazanların ) su on yargılı yazılarınızdan dolayı ben artık foruma takılmayı düşünmüyorum. Bilgi dışında hersey mevcut mazallah. 

ben her yıl 100-150 TL fazladan verip IMM bedelini 500.000 TL olarak yazdırırım poliçeye.

Ve bugün itibariyle kaskoyu yeniledik

Ankara'da yıllardır kasko+zorunlu trafik yaptırdığım acentayı es geçmek zorunda kaldım.

İlk başta 

AXA : imm 100 bin ile sınırlı olmak üzere 1220 fiyat çıktı

Sonra dedim bunu sınırsız yapalım ?

Sınırsız olmuyor dedi AXA da!

Ama 2,5 milyon lira ile sınırlı  İmm olucak şekilde 1550 lira ? (Yuhh yani??)

Geçtik Antalya'dan @Ender hocamızın tavsiye ettigi Antalya'daki acenteye.

1310 lira Ak Sİgorta (İMM SINIRSIZ) 9 taksit. Yapıldı hayırlı olsun

Bu arada (mukayeseli fiyat öngörüsü için??)

Araç : 2017 high/manuel/TDI

Hasarsızlık : Bir ömür boyu

Ankara'da yıllardır kasko+zorunlu trafik yaptırdığım acentayı es geçmek zorunda kaldım.

İlk başta 

Hayırlı olsun Hocam. Allah kullanmak zorunda bırakmasın . Kafanız rahat bir şekilde , Kazasız belasız sürüşler diliyorum.

İlk başta 

Hayırlısı olsun hocam. Iyi fiyat, iyi firma, kapsamlı sigorta. Diğer firma fiyatına göre cepten 90tl fazla çıkarak, satın alınan risk paha biçilemez..

Gözlemlerimde hep şu olurdu genelde;

Sigorta acentesi eş dost aranır fiyat istenir. Acente fiyatları ve firmaları sıralayarak söyler sonuç en düşük fiyatlı teklif poliçeleşir. Kapsam, hangi servislerle anlaşmalı olduğu, orjinal cam varmı yoksa muafiyetlimi, orjinal parça mı yan sanayi mi, imm ne kadar, ikame araç şartları ve süreleri vb hiç sorulmaz ve merak dahi edilmez. Full mu full hocam..

İnşallah artık bilinçli insan sayısı artarak kasko lar düzenlenir..

@Savatage

Ben de bu IMM ile bu yıl Aksigorta sayesinde tanıştım,sınırsız olması süper. 

Enteresan bir durum var paylaşmak isterim, ben genelde sigorta konusunda hassas birisiyim, ev sigortası, özel sağlık sigortası, kasko vs. hep yaptırıyorum. 

Bu yılın başından beri Aksigorta tüm ürünleri de en iyi fiyatı veriyor, hatta yeni aracımı aldığımda diğerleri 2xxx civarı fiyat çektiğinde Aksigorta da 1500tl ye hallettim.

Tek husus Aksigorta ile doğuş oto anlaşması tam olarak olmadığı için Allah korusun kaza durumunda vw nin doğuş harici servislerine (örneğin Ankara eskihisar) gitmem gerekecek. 

@tiesay

Ak sigorta ile Doğuş yetkili servislerin Tam olarak anlaşmalı olmaması olayını tam anlayamadım (biraz detay verebilir misiniz?)

Anlaşmalı gözüküyor poliçede ?

@tiesay

Ak sigorta ile Doğuş yetkili servislerin Tam olarak anlaşmalı olmaması olayını tam anlayamadım (biraz detay verebilir misiniz?)

Anlaşmalı gözüküyor poliçede ?

Edit : şöyle bir link buldum

https://www.sikayetvar.com/aksigorta/aksigorta-dogus-oto-arasindaki-anlasmazlik-yuzunden-araca-islem-yapilmadi
Sigortacımdan sorduğumda böyle bir bilgi vermişti, detayını malesef tam hatırlamamakla birlikte sanki doğuş un hizmet ücretleri veya tamiratları şişirmesi nedeniyle Ak sigorta anlaşma sağlamadı diye bilgi vermişti. 

Ak sigorta disinda hangi firmalar sinirsiz veya en az 500 bin liralik imm opsiynu sunuyor?

@Savatage , @tiesay

Bulunduğunuz il, ilçeye göre farklılık göstermekle birlikte linkten kontrol ettiğimde Ankara'daki doğuş otolar ile anlaşmalı gözüküyor. Sadece ankarayla da sınırlı kalmaz diye düşünüyorum.

https://www.aksigorta.com.tr/anlasmali-kurumlar/acenteler

Ak sigorta disinda hangi firmalar sinirsiz veya en az 500 bin liralik imm opsiynu sunuyor?
Anadolu sigortada sınırsız olduğunu biliyorum. Diğerlerinde ortalama 300.000tl civarı oluyor üst limit. 

Anadolu 

Neova 

Sınırsız ?

Ama sınırsız diyede fiyatı uçuran sigorta şirketi de bi işe yaramaz 

Ak sigorta mantık dahilinde şu an! 

Geceliği 450 liradan her şey dahil sınırsız yerli / ithal içkili Antalya Belek resort otelleri kandırmacası gibi....

Gecelik Fiyatı geçirdikten sonra anlamı kalmıyor

Yanlış hatırlamıyorsam Anadolu sigortanın sınırsız teminatlı trafik sigortası var. Ben trafik sigortasını standart 600 tl ye yaptırırken Anadolu sigorta sınırsız trafik 860 tl gibi bir şey istemişti. 

Geri
Üst Alt