Jump to content

Serkanasn

Bedavadan az biraz pahalı.

Recommended Posts

Aynı araç aynı opsiyonlarla siyah rengi 234.000₺ yetkili serviste showroom aracıydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu fiyatları yazarken herhalde düşünme yetileri kapanıyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ülkemizde artık arabacılık/galericilik en çok ve en kısa sürede kazandıran meslek olmuş durumda. 3-5 kuruş parası olan galeri açıyor. Sonra da böyle saçma sapan görüntüler ortaya çıkıyor.

Hani artık 2.el piyasası ilan sitelerindeki fiyatlardan ibaret ya, atıyorum acaba piyasası 150 bin lira olan araca 120-130 bin lira olarak yüzlerce sahte ilan açılsa o aracın piyasası düşer mi???? Son aylarda çok merak etmeye başladım. Satma amacı olmayan tamamen keyfi yazılmış fahiş fiyatlı ilanlarla dolu siteler. Bunu gören gerçekten satmaya niyetli vatandaşlar da bu araç demek ki 10x ise benimki 13x eder deyip daha da şişiriyor fiyatları.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@AhmetCakmak bende 300 yazayım diyorum küsürata gerek yok😊

Hocam satılmadıysa aracınızı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@bf417 öylesine piyasayı yoklamak için ilana koyduk gelen teklifler az çok tahmin ettiğim civarda ama beni tatmin etmediği için şimdilik satıştan çektim, golf R yahut Arteon düşünüyorum aslında ama aradaki makasta oldukça yüksek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yetkili serviste liste fiyatı 234.600 bizde 290.000 . Biz doğuş değiliz biz falanca firmayız bizde böyle!! Aslında arayıp 150.000 olmaz diye sormak gerekir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...