Performans Ekranı Kodlaması Yardım

@mbonat hocam yabancı bir videoda buldum aktivasyon kodunu, nereye girecez bu kodu 

Kod şu  ; 

00060400

@mbonat hocam yabancı bir videoda buldum aktivasyon kodunu, nereye girecez bu kodu 

Kod şu  ; 

00060400
Ecu cihazıyla bağlantı yapılıyor

bildiğim kadarıyla kod bu şekil işe yaramıyor golfe ait bazı cracklere ulaşmaya çalıştım ama insan güvenemiyor ne olucak nasıl yapılacak sıkıntılı işlemler orjinali neyse öyle kullanmak daha mantıklı olur sonradan başımız ağrımasın 

@Alpostros performans ekranı offroad menusu gibi kodlama ile açılamaz. carplay, sesli kontrol gibi bir lisans tanımlanması gerekiyor media cihazınıza.

Performans ekranını ben açabiliyorum. Kodlama ile olmaz maalesef. App Connect gibi lisans gerekli

Hadi ya, bu Bu kadar önemli bişeymiymiş, Yani onu açmak için sırf lisans satın almak gerekiyor? 

Delphi ve harman  cihazlarda yarından sonra açmayı deniyorum. İnşallah app Connect ve spor ekran konusunda işlem yapabileceğim. 

eski konu HORT.

bende carplay lisanslı olarak aktif, sürüş modu için de lisansı sipariş ettik bekliyoruz. ek olarak performans ekranını açtırmak için (crack vs değil) ne yapmak, nasıl ilerlemek gerekli? tek yol crack'lemek midir?

Geri
Üst Alt