SIFIR GOLF FACİASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teslimattan 1 gün sonra  eyleme geçmiş. ve aracı değiştirmiş.  yani hans vida sıkmıştır hikayesine kendileride inanmamış.

biz uyanana kadar golf kasa değiştirdi be! ...

https://www.sikayetvar.com/volkswagen/volkswagen-sifir-aracta-degisen-parca
Video’yu izleyin; üretim bandında önce araçlar boya atölyesinde boyanıyor(kapılar-kaput-bagaj tüm parçaları takılı halde)., sonra kapılar sökülüyor., iç montaj işlemi yapılıyor., sonrasında kapıların somunları sıkılıp yeniden takılıyor., 

Şimdi galerici mantığında düşünürsek; Wolfsburg fabrikadan çıkan milyonlarca aracın kapıları işlem görmüş mü oluyor..??? 

Fabrikada montaj hattı nasıl ilerler bilmeyen o galerci tayfaları, tabela asıp expertizci kesilen cahil cühela hayatında acaba araba nasıl üretilir, boya aşaması, montaj atölyesi bunları hiç birini görmüş mü kalitesiz mahlukatlar.. 

Buyrun izleyin; Hatchbach ve Variant olmak üzere 2 farklı üretim hattı; 

@AhmetCakmak

Konuyu kitleyin hocam !

Kitleyin ki tamam artık kabullendim keder yapmıycam takdiri ilahiymiş dediğim durumdan sapmayım daha fazla

Az önce doğuş otodan çıktım 

Cmtesi uğradığımda !

Tamam araca bakıcaz her türlü boya kalınlığını falan ölcücez sonra kaput ve bagaj kapağı somunlarında ki bu deformasyonların

Fabrikasyon ekstra ayar nedeniyle olup olmadığını Almanya'ya sorucaz ilgili yazı istiycez demislerdi

Bugün araç  üzerinde önce kendimiz inceleme yapıcaz (EXPERTİZ) 

Bunun için 530 lira bir maliyet olacak dediler ...

Niye dedim 

Aracın garantisi bitmiş!

Garantiyle ne alakası var!

Yok araca bakıp Almanyadan gelecek yazı doğrultusunda elime Exper raporu vereceklermiste millet bunu bedava Exper raporu olarak kullanıyormuş...(daha önce ücret almıyorlar mış ama şimdi paralı olmuş)

Yavvv ben EXPERTİZ raporumu istiyorum

Yuhhh be kardeşim !! 

Siz ne karaktersiz markaymışsınız,, firmaymışsınız! 

İşin bundan sonrasını

Şikayet var . Com da yazacağım

Eski arabamı özledim beeeee!

Astra G 2000 model BRC LPG boya değişen yok ....

@AhmetCakmak

Konuyu kitleyin hocam !

Kitleyin ki tamam artık kabullendim keder yapmıycam takdiri ilahiymiş dediğim durumdan sapmayım daha fazla

Az önce doğuş otodan çıktım 

Cmtesi uğradığımda !

Tamam araca bakıcaz her türlü boya kalınlığını falan ölcücez sonra kaput ve bagaj kapağı somunlarında ki bu deformasyonların

Fabrikasyon ekstra ayar nedeniyle olup olmadığını Almanya'ya sorucaz ilgili yazı istiycez demislerdi

Bugün araç  üzerinde önce kendimiz inceleme yapıcaz (EXPERTİZ) 

Bunun için 530 lira bir maliyet olacak dediler ...

Niye dedim 

Aracın garantisi bitmiş!

Garantiyle ne alakası var!

Yok araca bakıp Almanyadan gelecek yazı doğrultusunda elime Exper raporu vereceklermiste millet bunu bedava Exper raporu olarak kullanıyormuş...(daha önce ücret almıyorlar mış ama şimdi paralı olmuş)

Yavvv ben EXPERTİZ raporumu istiyorum

Yuhhh be kardeşim !! 

Siz ne karaktersiz markaymışsınız,, firmaymışsınız! 

İşin bundan sonrasını

Şikayet var . Com da yazacağım

Eski arabamı özledim beeeee!

Astra G 2000 model BRC LPG boya değişen yok ....
Hocam VW merkezi aradınız mı? Bayilerin yaptığı bu umursamaz davranışlara rağmen genel merkezden bazen sonuç alınabiliyor.

Savatage hocamızın isteği üzerine konu kilitlenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt