Yeni 17 jantlarım

@cengiz74 bu sadece arka için, ben aldım takmak daha nasip olmadı. Açıkçası takmayı da düşünmüyorum isterseniz faturasıyla beraber size verebilirim. 
Ancak imkanınız varsa AliExpress ten  4 ünü 100 lira civarı almanızı öneririm.

Değerli üstadlarım, 16 hita ve 2018 üretimi 16500 km yapmış yazlık lastik takımımı satacağım, sizin kadar tecrübem yok, biçeceğim fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? Not: Jantlarda çiziksizdir, şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim. Burası satılık bölümü olmadığından ve ilan vermek için henüz yetkim olmadığından sadece bir adet fotoğrafı hoşgörünüze sığınarak değer biçmemiz için ekliyorum. 

Forumda bu jant takımından ilan vardı. Fiyat aralığı 2500 2750 civarı idi galiba. 

Bahara doğru ben de sizin satacağınız janttan düşünüyorum açıkçası. Biraz daha uyguna bulabilirsem tabi 😁 bu arada şehir hangisiydi

@hsgur

Lastiksiz olarak 

Hita jant takımı 2000-2100-2200 civarına işaret etmekte 2. El piyasasında

Lastikli fiyat için ben yorum yapmayım

Zaten yapılır!

@Kysr038 lastikli 2500-2750 değilmi? 

Forumda bu jant takımından ilan vardı. Fiyat aralığı 2500 2750 civarı idi galiba. 

Bahara doğru ben de sizin satacağınız janttan düşünüyorum açıkçası. Biraz daha uyguna bulabilirsem tabi 😁 bu arada şehir hangisiydi
İzmir

@coskun023 olabilir  kaça bırakırsınız :)

neden takmadınız ayrıca ön arka fark ediyor mu takınca 4 nü de takmak gerekir güzel görüntü için..

Arkadaşlar aracımda 15 inç orjinal jantlarım var.Yazlık ve kışlık olarak lastiği değişimi sırasında ister istemez yıpranıyor.Yazlık kullanmak üzere comfortlinların üstlerindeki 5 kollu 16 inç sağlam 4 ad.jant almak istiyorum.Ellerinde olan varsa bana msj atmasını rica ederin..Keyifli sürüşler herkese

"Çamurluk

Ön ve arka tekerlekler için dayanıklı ve aşınmaya dirençli çamurluklar; aracın altını, arkasını ve tamponunu kire, suya ve taş sıçramalarına karşı korur. (Ön taraf için 5G0075111 parça kodlu ön çamurluk sipariş edilebilir.)

Fiyat : 279.37 TL*

Ürün Kodu : 5G0075101

*Fiyatlara KDV, ÖTV ve işçilik bedelleri dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. İşçilik gerektiren ürünlerin bedeline işçilik fiyatı eklenecektir."

Bu ürün sadece arka için, ön için ayrıca belirtilen parça kodlu ürünü kullanmanız gerekiyor. 

Açıkçası taktırmaya zamanım olmadı, ilk aldığım günkü hevesim kalmadığı için satmayı düşünüyorum, 

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli forumdaşlar, bugün vosmer izmir’e Hita 16” jant fiyatını sordum, tanesine 2200 TL dediler, takımı 8800 TL dediler, şimdi benim sıfıra yakın nokta hatasız jantların takımını nasıl 2000’e 2500’e  satayım, elim gitmiyor ki 🤔

Hocam öyle parça parça herşeyi sıfır fiyat ile kiyaslarsaniz aracınız değeri kendimiz toplayarak yapsak parcacilardan 1.5 milyon TL civarına gelir.

Jant lastik olarak 2250-2500 arası derim ben.

Geri
Üst Alt