Jump to content

AhmetCakmak

Turkcell Uykusu Kaçanlar İndirimleri

Recommended Posts

Turkcell'in haftadan haftaya yaptığı uykusu kaçanlar kulübü indirimleri saat 22:00-02:00 saatleri arasında gerçekleşiyor ve bazen gerçekten uygun fiyatlı ürünler olabiliyor. Tabi ilk yarım saat içerisinde gerçekten iyi indirimli ürünler bitmiş oluyor. Geçen hafta yetişip son anda Anker PowerDrive Elite Lightning Kablolu Araç Şarj Cihazı almıştım 29 TL'ye. Normalde internette en ucuzu 110 TL civarıydı ve 1 haftalık kullanım deneyimlerim sonucu gerçekten başarılı buldum. Almadan önce biraz araştırma yapmıştım tabiki. 

Bu haftaki ürünlerin sayfası henüz güncellenmemiş: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/uykusu-kacanlar-kulubu

Sayaç sayfası: https://www.turkcell.com.tr/uykusu-kacanlar-kulubu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, forzaGilles yazdı:

Orjinal iphone kılıfı yok mu?

Bu haftaki ürünlerde yok hocam. Haftaya tekrardan paylaşırız yeni indirimli ürünleri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Beyransever yazdı:

Hocam sayfada yazan fiyatlar sepete ekleyince bir daha mı düşüyor?

Hayır. Genelde hep indirim saati başlayınca indirimli fiyatlar liste veya ürün sayfasında gözükmüyor. Yanlızca sepete ekleyince gözüküyor indirimli fiyat. Ama atıyorum 1 saat sonra felan indirimli fiyatları listeye yansıtıyorlar. Sepete ekleyince çıkıyor net fiyat her zaman. Şuan mesela listede indirimli fiyatlar gözüküyor ama 1 saat önce felan gözükmüyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben de zamanında 20 liraya falan bluetooth kulaklık almıştım ama gerçek indirim olduğunda 2 dk içinde her şey bitiyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...