Jetta Trendline İçin Tavsiye

Ylmn34

Yeni Üye
İsim
Abdullah
Herkese merhabalar.

2015 model trendline jetta alarak aranıza katıldım. Malumunuz epey boş araç donanım olarak. İlk olarak RCD330 ekran, ön-arka park sensörü, hız sabitleyici ve direksiyon tuş seti ekletmek istiyorum.

İstanbul’da ikamet ediyorum, bu işlemleri orijinal olarak nerede yaptırabilirim? Ender elektroniğin fiyatlarına göz attım. Piyasayı bilmiyorum ama fiyatları biraz yüksek geldi. Zaten piyasanın üzerinde fiyat çektiklerini okumuştum. Bu konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.

Herkese merhabalar.

2015 model trendline jetta alarak aranıza katıldım. Malumunuz epey boş araç donanım olarak. İlk olarak RCD330 ekran, ön-arka park sensörü, hız sabitleyici ve direksiyon tuş seti ekletmek istiyorum.

İstanbul’da ikamet ediyorum, bu işlemleri orijinal olarak nerede yaptırabilirim? Ender elektroniğin fiyatlarına göz attım. Piyasayı bilmiyorum ama fiyatları biraz yüksek geldi. Zaten piyasanın üzerinde fiyat çektiklerini okumuştum. Bu konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.
@Ylmn34 Hayırlı olsun, Allah kazadan, beladan muhafaza etsin.

Bahçelievler Kocasinan'da Vural Elektronik Abdullah Usta var alternatif.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm Teşekkür ederim, Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

Daha önce bir işlem yaptırdınız mı orada? Tek istediğim işlemlerin fabrikasyon bir şekilde olması.

@frknyldrm Teşekkür ederim, Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

Daha önce bir işlem yaptırdınız mı orada? Tek istediğim işlemlerin fabrikasyon bir şekilde olması.
@Ylmn34 Yakın zamanda geri görüş kamerası montajı yaptırdım, üzerinden çok zaman geçmediği için yorumum ne derece faydalı olur bilmiyorum ama montajdan memnun kaldım. Direk yaptırmaya giderseniz gitmeden önce aramanızda fayda var ama, yoğun zamanına gelirse beklersiniz.

@frknyldrm Anladım, yarın iletişime geçeceğim. Teşekkür ederim tavsiyeniz için :)

Hayırlı olsun araciniz. Hocam 2 adet Jetta kullandım 2010 ve 2013 model. İhtiyacınız güzel bir android multimedya, çelik jantiniz yok ise highline jantları çok yakışıyor. Sis farı yok ise onunla birlikte far sensörü olabilir. Direksiyonda hız sabitleme olabilir. Ankara'da olsaydınız Şaşmaz da bu işin ehli bir vagcom ustası var herturlü alman grubu araca işlem yapıyor katlanır aynasından sis farina direksiyon gizli özellik vb.

@typhoons teşekkür ederim hocam. Far-yağmur sensörü ve katlanır aynayı ilerleyen zamanlar için düşünüyorum. Çelik jant var. Ekranı da android değil de rcd330 plus düşünüyorum, carplay desteği de var sanırım. Yarın netleşecek durum. Teşekkürler tekrardan.

Geri
Üst Alt