Audi fiyatları

@silvershadow, hocam bütün motor seçenekleri için kampanya var bildiğim kadarıyla. 1.4 tfsi için 81 tl fiyat alanlar var

atakom dedi:
@silvershadow, hocam bütün motor seçenekleri için kampanya var bildiğim kadarıyla. 1.4 tfsi için 81 tl fiyat alanlar var
Değerli Hocam,

Yapılan indirim kampanyasında TDI avantajlı sadece.

TFSİ motorlar Golf ile karşılaştırınca pahalı kalıyor.

axi2934 dedi:
@atakom hocam 1.2 tsi manuel 74.000 tl fiyat veriyorlar.
DH'de 71 bin fiyat alanlar olmuş, fiyatı çok uygun, daha yeni 61500 e golf aldım, bileydim 10 bin daha katar audi alırdım, kaçırdık fırsatı

atakom dedi:
@atakom hocam 1.2 tsi manuel 74.000 tl fiyat veriyorlar.
DH'de 71 bin fiyat alanlar olmuş, fiyatı çok uygun, daha yeni 61500 e golf aldım, bileydim 10 bin daha katar audi alırdım, kaçırdık fırsatı
Hocam bence fırsat kaçırmadınız. 6 ay sonra yeni kasa a3 gelince bu eski kasalara bakmayacak kimse.

@atakom

Takasa verin aracı diyeceğim ama öldürmekten beter ediyorlar. Verecekleri rakam 54-55 bini geçmez. Bin tl kapora verip araç opsiyonlatın 10-15 gün yapıyorlar. Kendi aracınızı satamazsanız iptal eder paranızı alırsınız. Ama 10 bin tl daha verip ağzına kadar dolu Golf siparişi de verebilirsiniz. Audi ne kadar audi olsada neticede golfte golftür.

audi a1 sordum bugün bahsedilen indirim a1'lerde geçerli değil basic modeli internet liste fiyatı 84.000 eleman 87.000 fiyat verdi ekstraları varmış :)

Geri
Üst Alt