Audi fiyatları

Başkan

Katılımcı Üye

İsim
Ümit
Tesadüf gezinirken audi forumlarında yakın zamanda 110-115 bin fiyat aldıkları a3 1.6 tdı  araçlara şuan 97-98 bin fiyat alıyorlarmış ciddi bir indirim söz konusu sanırım. Fakat Golf kadar ciddi forumları olmadığında detay bulamadım. Durum nedir bilen var mı?

@axi2934

Tanıştırayım Hocam;

Kendileri

A3 Sportback

Beyaz

1.6 TDI Stronic(otomatik)

Ambiente donanım seviyesinde;

Advanced pack

Xenon Plus

toplam 96.300

fiyat verilmek suretiyle GOLF TDI'ın çanına ot tıkayan üvey kardeşidir.

Çünkü Golf'ten de indirim beklerseniz daha çooook beklersiniz.

Çünkü bizim indirimi %6'ya çıkarttıklarında aynı yönetim kurulundan Audi'de satış rakamlarında bir anda üçte bire düşen TDI'ı ayağa kaldırak yanısıra seneye yapılacak kasa değişikliği öncesi şişen park sahalarını boşaltmak ve stokları eritmek için yapılan taktik indirimidir.

Golf fiyat performans aracıdır derim her zaman ama bu dehşet indirimle 112.700 lira olan aracı 96 bin liraya satabiliyorlarsa  Golf Audi ile yarışabilecek tek silahı olan fiyat avantajını da yitirmiştir.

Kaplumbağa ile tavşan yarışından bitiş çizgisinden başlayan kaplumbağa kadar şanslıdır artık Golf karşısında A3

Nasıl bir kazançtır bu yahu?

İndir indir yine de azalmıyor?

İndirime sebep küçük ihtimal de olsa:

Triptik izinleri 24 aya çıkınca paniklemiş de olabilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

Hocam vallahi alış verişte alırken kazanmak bu olsa gerek. Nekadar kasa değiştirsede bu durumda  alan kazanır.  Belkide stratejidir emisyondan dolayı ww araç satmakta sene sonunda zorlanacakları düşünerek satamadıkları a3 leri eriterek hem yeni kasa öncesi stok bitirip hem ww hem audide zarar etmektense audide karı düşürüp ww ile zararı dengelemek istemiş olabilirler. Bir nevi şirketler içinde kanunların boşluklarından faydalanarak bir taşla dört beş kuş birden vuruyor olabilirler. Yoksa bindikleri dalı kesecek kadar ''salak'' olamazlar. Netice ne olursa olsun ilk defa doğuş grubundan alış verişte tüketici kazanacak gibi görünüyor.  Araç alma arifesinde olanlar için bulunmaz fırsat...

Merhaba haftasonu doğuş otodaydım scuba mavisi panoramik cam tavanlı ve xenon farlı Sline A3 Sportback araç için istenen rakam 109 110 civarında, eğer metalik renk olmazsa ordan da bi 3000 civarı farkeder diyorum, yani bu durumda baya indirimli olmuş oluyor birkaç hafta öncesine göre, birde Bu Ankara doğuş, İstanbulda daha uygun fiyat bulunabilir.

Audi'deki bir arkadaşım Golf'ünü sat istersen, hemen sana dizel otomatik bir A3 verelim dedi, attraction pakette yanlış hatırlamıyorsam 88-89 skalasına kadar düşmüş fiyatlar, tabi ben teşekkür etmekle yetindim sadece :) Yalnız 2016'da kasa değişikliği değil de bir facelift söz konusu sadece.

erkanz dedi:
Audi'deki bir arkadaşım Golf'ünü sat istersen, hemen sana dizel otomatik bir A3 verelim dedi, attraction pakette yanlış hatırlamıyorsam 88-89 skalasına kadar düşmüş fiyatlar, tabi ben teşekkür etmekle yetindim sadece :) Yalnız 2016'da kasa değişikliği değil de bir facelift söz konusu sadece.
Doğrudur hocam hatta 87500 teklif alanlar da olmuş herhalde, attraction paket dediğine bakmayın, araçların hepsinde advance paket opsiyonu ekli geliyor yani golf comfortlinedan daha dolu oluyor, bu skalada mantıklı bir fiyat gibi görünüyor.

Az önce fiyat aldım 1.4 tsi xenon+iç aydınlatma 102 bin tl normal fiyattan 87.100 +trafik fiyat verdiler.

1788_b8c51c08a90778a3cc3ca0746bdc4d08b205fecb.png

şu an için hayelimdeki araç a1 sportback 87.000 tl belki bunuda düşerler ama daha fiyat almadım  ,polo tdi'ı 57.000 e kadar düşüyorlar %7 indirimle 4600 tl kadar indirim sözkonusu , ama aracımı satamadım daha  bunlardan birisini almak istiyordum,araç almak için en iyi zamanlar

axi2934 dedi:
Az önce fiyat aldım 1.4 tsi xenon+iç aydınlatma 102 bin tl normal fiyattan 87.100 +trafik fiyat verdiler.
Fiyat gerçekten iyi ama yakında kasa değişeceği için eski bir araca biniyor olacak alanlar.

Bu fiyata ACT highline alınabilir ama bir de bu durum var.

yusuf dedi:
Fiyat gerçekten iyi ama yakında kasa değişeceği için eski bir araca biniyor olacak alanlar.

1.6 tdı içinde 86.600 fiyat verdiler. Yarın bir arkadşımın golfunu takas için ekspertiz yapacaklar. 2015 tsi dgsg 65 bin verirseler alacak. Banada ciddi baskı var ama ben nasipse aracımı 2016 Tornado kırmızı Golf 7 ile güncelleyeceğim.

axi2934 dedi:

1.6 tdı içinde 86.600 fiyat verdiler. Yarın bir arkadşımın golfunu takas için ekspertiz yapacaklar. 2015 tsi dgsg 65 bin verirseler alacak. Banada ciddi baskı var ama ben nasipse aracımı 2016 Tornado kırmızı Golf 7 ile güncelleyeceğim.
Çok kilometre yapmıyorsalar öyle bir fark verip kasası değişecek araç almak çok da mantıklı değil.

Ama A3 fiyatları şu ara makul seviyelerde o da bir gerçek.

Ankara Doğuş'ta Scuba mavi dış Sline + Xenon + Cam Tavan, 109 civarına bırakıyorlar, metalik renk farkı olmazsa 106 civarına falan bırakırlar diye tahmin ediyorum, Cam Tavanlı U ledli Golf Highline düşününce, aradaki fiyat makasının az olması çoğu kisiyi Audiye yönlendirebilir.

1.2 tfsi için fiyat alan oldu mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

atakom dedi:
1.2 tfsi için fiyat alan oldu mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli Hocam,

Kampanya sadece malum emisyon krizinden en ağır darbeyi yiyen  TDI lira sadece

Geri
Üst Alt