Nerden esti bilmiyorum =)

Arkadaşlar ironi yapmış hocam, sorun yok. :)  
Hayatta başıma ne geldiyse hep yanlış anlaşılmaktan geldi ahmet hocam, o yüzden birisi ironi de olsa şaka da olsa böyle birşey yazdığı yada söylediği zaman irkiliyorum aman yanlış anlaşılma olmasın diye... :( çok dilim yandı bu mevzudan....

Hayatta başıma ne geldiyse hep yanlış anlaşılmaktan geldi ahmet hocam, o yüzden birisi ironi de olsa şaka da olsa böyle birşey yazdığı yada söylediği zaman irkiliyorum aman yanlış anlaşılma olmasın diye... :( çok dilim yandı bu mevzudan....
Rahat ol Recep Hocam Forumumuzda bu tarz durumlar olur aslında hoşta olur... sadece okurken gülümseyin daha çok keyfili olacağını göreceksiniz. :)  

Sizler gibi Yurtdışı  Forumdaşlarımızın güzel katkıları içinde ayrıca Teşekkürler. 

Keyifli Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@bf417 gplf 7.5 higline   İçin en ideal lastik  markası ve enatları  nelerdir ? Jantlar 18 r talledega jantları ? Önerileirnizi bekliyorum. Aracı cok kullanmıyorum. Jantları araçta güzel gösterecek ve 4 mevsim kullanılacak bir lastik ve ebatı (örn 225-40-18)
4 mevsim kullanılacak dediğiniz lastikler yaz ve kış koşullarından feragat edilerek üretilen fakat her ikisinden de istenilen performansı alamayacağınız lastiklerdir, size tavsiyem çok soğuk bir yerde ikamet etmiyorsanız kaliteli bir yazlık lastik seçmenizdir, aracı çok kullanmıyorum demişsiniz km çok yapılmıyorsa michelin pilot sport öneririm 225 40 r18 ebatta sorun yaşamazsınız km çok yapıyorum derseniz good year asymmetric 5 öneririm continental premium contact 6 bu ikisinden sonra gelir. Bu üç lastik de istediğiniz ebatta epey tuzludur o da ayrı bir konu

Yok aman hocam yanlış anlaşılmasın...Sadece sohbet başlığı altında olacağı için açtım konuyu...Birde uzun zaman sonra görünce bu resimleri ee instagram story'sine atacak değilim bende burada paylaşmak istedim. Yanlış anlaşıldıysa k.bakmayın.
Biz de durumun farkındayız recep bey yanlış anlaşılacak bir durum yok yazılarınızı takip ediyorum değerli bir kardeşimizsiniz, bu konuda endişeniz olmasın sadece ülkemizdeki durumun vehameti bizi artık ağlanacak yerimize gülüyoruz durumuna getirdi. İkinci el araçlar 140 150 bin fiyatları gördü bakalım ne olacak izlemedeyiz.

Geri
Üst Alt