Nerden esti bilmiyorum =)

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Telefonumun hafızası iyice dolmuştu,az önce bi temizlik yapayım derken 2 yıl sonra bu resimlere denk geldim. Şuanki mevcut aracımı henüz bulmadan önce keşfe çıkmıştım. O arada fotoğraf çekmişim.Tabii o zamanlar golftutkusu.com dan haberim yoktu. Bunlar 2017-2018 fiyatları aynı özelliklerdeki araçlar Türkiye'de ne kadar acaba ? Fiyat farkı vs ?

20180119_110438.jpg

20180119_110457.jpg

20180119_111033.jpg

20180119_111023.jpg

20180119_113128.jpg

20180119_113112.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunlar 2.el araclar ve fiyatlari, sifir degil(almanca bilmiyenler icin)

Bunlar 2.el araclar ve fiyatlari, sifir degil(almanca bilmiyenler icin)
Belirtmeyi unutmuşum doğru, fakat sadece en üstteki 2.el diğer ikisi 0 araç. 

2.el yada yıllık olan araçların plakalıklarında "gebrauchtwagen" yazar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Belirtmeyi unutmuşum doğru, fakat sadece en üstteki 2.el diğer ikisi 0 araç. 

2.el yada yıllık olan araçların plakalıklarında "gebrauchtwagen" yazar. 
Konuyu nispet olsun bu fakirlere diye mi açtınız, eğer öyleyse nispet oldu, değilse zaten almanlar bizi kıskanıyor 

O değil de şu sportsvan çok hoşuma gidiyor. Özellikle Rline versiyonları çok güzel duruyor. :)  

Hocam konuyu açmışsın eyvallah da; almanyadaki eski fiyatlar bizi hiç ilgilendirmiyor. Türkiyedeki 2017 fiyatlarının olduğu fotoğraflar varsa, bak onlar ilgimizi çeker.

@bf417 gplf 7.5 higline   İçin en ideal lastik  markası ve enatları  nelerdir ? Jantlar 18 r talledega jantları ? Önerileirnizi bekliyorum. Aracı cok kullanmıyorum. Jantları araçta güzel gösterecek ve 4 mevsim kullanılacak bir lastik ve ebatı (örn 225-40-18)

Konuyu nispet olsun bu fakirlere diye mi açtınız, eğer öyleyse nispet oldu, değilse zaten almanlar bizi kıskanıyor 
Yok aman hocam yanlış anlaşılmasın...Sadece sohbet başlığı altında olacağı için açtım konuyu...Birde uzun zaman sonra görünce bu resimleri ee instagram story'sine atacak değilim bende burada paylaşmak istedim. Yanlış anlaşıldıysa k.bakmayın.

Hocam konuyu açmışsın eyvallah da; almanyadaki eski fiyatlar bizi hiç ilgilendirmiyor. Türkiyedeki 2017 fiyatlarının olduğu fotoğraflar varsa, bak onlar ilgimizi çeker.
Almanyadaki eski fiyatlar ile Türkiye'deki fiyatları sormuştum..Neyse.

Yok aman hocam yanlış anlaşılmasın...Sadece sohbet başlığı altında olacağı için açtım konuyu...Birde uzun zaman sonra görünce bu resimleri ee instagram story'sine atacak değilim bende burada paylaşmak istedim. Yanlış anlaşıldıysa k.bakmayın.
Arkadaşlar ironi yapmış hocam, sorun yok. :)  

Geri
Üst Alt