Koltuk altı çekmece

@SinanSuveren eskiden tofaş şahin modellerde sağ aynayı opsiyon olarak veriyordu yakında vw de aynısını yaparsa şaşırmayın.

@SinanSuveren eskiden tofaş şahin modellerde sağ aynayı opsiyon olarak veriyordu yakında vw de aynısını yaparsa şaşırmayın.
Mercedes’te aynısını yapıyordu., Bakınız Mercedes W116 S serisi, Hatta Ferrari ‘de aynısını yapıyordu., Bakınız Ferrari Testarossa (döneminin 120.000$ ‘lık fiyat etiketine sahip aracından bahsediyoruz..)

Bu o zaman ki dönemin getirdiği birşeydi..

ya çok mu ihtiyaç acaba. benim araçta var 3 senedir daha bir kere dahi bişey koymadım kuytuda koydugum yeri unuturum diye  :lol:  2019 araçlarda yoksa benim koltuklarla değişebiliriz  :sofor:

ya çok mu ihtiyaç acaba. benim araçta var 3 senedir daha bir kere dahi bişey koymadım kuytuda koydugum yeri unuturum diye  :lol:  2019 araçlarda yoksa benim koltuklarla değişebiliriz  :sofor:
ver yeniyi al eskiyi diyorsunuz yani :D  

araç kitapçığını, cd leri vs oraya koyabilir, torpido gözünü rahatlatabilirsiniz mesala, yani bunun gibi bi çok işe yarar.

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Culture33 torpido,araç içi saklama gözleri falan hep boş kullanırım. cızırtı ses falan yapar takarım ben o seslere  :D  cd de daha hiç kullanmadım. yoksa bana fazla mı bu araç  :lol:

Ben çekmeceye cüzdanımı koyuyorum.Bardaklık üstündeki sürgü hep kapalı orayada telefonu,vites önündeki gözede gözlüğümü koyuyorum.

8 de bardaklık sürgüsünün kalkması tam facia olmuş.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

masrafı max 5 euro olan bir şeyden kaçıp itibarını bu kadar düşürmek......  son zamanda volkswageni anlayamıyorum. hayır hadi pek görünmeyen bir şey çekmece golf 8 de kaput pistonu ve kapalı gözü kaldırmak nedir ya? resmen golfü golf yapan detayları birer birer eksiltiyorlar. kendi topuğuna sıkmak tabirinin tam karşılığı volkswagenin bu yaptığı...

@Culture33 torpido,araç içi saklama gözleri falan hep boş kullanırım. cızırtı ses falan yapar takarım ben o seslere  :D  cd de daha hiç kullanmadım. yoksa bana fazla mı bu araç  :lol:
Abi sen Fiat uno almalısın veya Fiat bis ;)  

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Geri
Üst Alt