Opeli nasıl bilirsiniz

Renault SUV nasıl? Lacivert renk ve 19” sanırım jantlı bu aralar gözüme güzel geliyor. 

hocam yeni hyundai konalar bu fiyatlarda ve geçen gün canlı gördüm araba gerçekten çok güzel, konforu içi nasıldır bilmem ama bu fiyat bandı tartışılıyorken öneri olarak yazayım dedim

https___api.thedrive.com_wp-content_uploads_2018_03_hyundia-kona-hero.jpg

2018-hyundai-kona.jpg

@Alpyaman sanırsam kadjardan bahsediyorsunuz, ısınamadım ben hocam kadjara, 

@AhmetCakmak 

kuga sıfır kasa değişiyor ,Sıfırı 12 tane kalmış ve sunroof yok

hyundai tuscon almış başını gitmiş +kia

qq çok tercih edilmesinin keyfini sürüyor bence

grandland enjoy paketi 

ENJOY

Öne Çıkanlar:

Hız Sabitleyici (Cruise Control)

Park Sensörü (Ön ve Arka)

Elektrikli ve Isıtmalı, Gövde Rengi, Otomatik Katlanır Yan Aynalar (Işıklı)

R 4.0 IntelliLink - 7" Dokunmatik Renkli Ekran

120. YIL ÖZEL SERİSİ

Kör Nokta Uyarı Sistemi

Gelişmiş Park Pilotu

Geri Görüş Kamerası

18" Çok Kollu Alaşımlı Jantlar

EXCELLENCE

Öne Çıkanlar:

Hareket Sensörlü, Otomatik Açılır Elektrikli Bagaj Kapağı

Anahtarsız Giriş ve Anahtarsız Çalıştırma Sistemi (Open & Start)

Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Full LED Ön Farlar (AFL+)

IntelliGrip Antipatinaj Sistemi ve 5 Farklı Sürüş Modu

gönül full diyor ama çok yüksek. 

Belkide binek bakmalıyım
Rahat park alanınız varsa ve çocuk sayısı da 1'den fazlaysa bence suv tercih edilebilir hocam. Evet gerçek 4x4 suv değil bu araçlar ve binekten suv'a geçince yol tutuş ve hızlanmadan da ödün veriyorsunuz ama geniş hacim sayesinde aile ile birlikte uzun yolda vs. daha rahat ediliyor. Ben suv sevmiyorum aslında ama işin rahatlık kısmı gerçeği var. 

Rahat park alanınız varsa ve çocuk sayısı da 1'den fazlaysa bence suv tercih edilebilir hocam. Evet gerçek 4x4 suv değil bu araçlar ve binekten suv'a geçince yol tutuş ve hızlanmadan da ödün veriyorsunuz ama geniş hacim sayesinde aile ile birlikte uzun yolda vs. daha rahat ediliyor. Ben suv sevmiyorum aslında ama işin rahatlık kısmı gerçeği var. 
Hocam arkadaşta qq var bir çoçuk ile yetersiz diyor yükseltilmiş araç dedi memnun değil bütçe uydurursa 5008 düşünüyor 

Suv araclarda bence acik ara onde olan gerek tasarim gerek donanim olarak 3008 , ancak fiyatlari ciddi miktarda daha fazla, bu arada yeni 508 e de bayildim kisisel gorusum passattan daha iyi oldugu hele fiyat performans degerlendirmesi yapildiginda

Suv araclarda bence acik ara onde olan gerek tasarim gerek donanim olarak 3008 , ancak fiyatlari ciddi miktarda daha fazla, bu arada yeni 508 e de bayildim kisisel gorusum passattan daha iyi oldugu hele fiyat performans degerlendirmesi yapildiginda
Evet gerçekten güzel araç hocam. Citroen’in yeni suvu C5 aircross’da epey güzel. Tr’ye yeni gelmesine rağmen epey ilgi topladı. Trafikte de görüyorum ara sıra.

@AhmetCakmak kesinlikle hocam ankarada bayiide kisa surede incelemistim hos suv olmus suspansiyon konforu konusunda iddialilar saticilar :)

@Serkanasn Hocam golfü satmadan önce önceliğimiz bizim de suv'du ve atecayı canlı görüp çok beğenmiştik. Fakat malum sitede bile sadece 50-60 tane ilan var, yani araç piyasada yok. Doğuş az mı getirdi, tutmadı mı, bilen yok. Bu kadar güzel araç, segmentinde çok önemli bir alternatifken, neden piyasada olmaz anlaşılması güç. 

Qq ic hacmi neredeyse Golf ile ayni, ic mekan detaylari kalitesiz tek artisi bir miktar fazla bagaj hacmi, benzer fiyatlara kardesi Kadjar tercih edilebilir(o biraz daha genis)

ic hacim istemiyorsa Skoda Kodiaq bakilabilir ama o da yakit tuketimi uzebilir.

Geri
Üst Alt