a3 ve golf

palsak

Üye
İsim
Fbpalsak
mrb arkadaşlar 2017-2018 comfortline -hıgline bir golf veya aynı model bir a3 design line donanım pakete sahip audi a3 arasında kaldım donanım olarak ne gibi farklar var internette araştırdım pek birşey bulamadım 

aradaki en büyük farklar ne mesala

şu an 2015 1.6 tdi ışık-konfor paket dizel sahibiyim 

değiştirmeyi düşünüyorum 

detaylı bir bilgi verecek arkadaşlara şimdiden tşk ler

not: comfortline bakıyorum ama extrası olan arıyorum bu arada 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2018 1.4 TSI DSG Golf Highline kullandım ve 2019 1.5 TFSI  Stronic A3 Sportback Design+prestige paket kullanıyorum.

Highline 'da geri görüş kamerası,anahtarsız çalıştırma standart değil.

Dijital gösterge,hız sabitleyici,app connect (ayrıca aktivasyon gerekiyor),led far,kayar stop standart.Koltuk döşemesi kumaş.

Audi'de geri görüş kamerası,anahtarsız çalıştırma,led far,kayar stop standart.Koltuk döşemesi yarı deri,yarı kumaş.

Dijital gösterge,hız sabitleyici ve app connect yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
@aydancan konu dışı olacak ama holejen farlı a3 için xenon far arıyorum, öneriniz tavsiyeniz var mı? ( taiwan soket sokete uyanlardan) birde geri görüş kamerası.

mrb arkadaşlar 2017-2018 comfortline -hıgline bir golf veya aynı model bir a3 design line donanım pakete sahip audi a3 arasında kaldım donanım olarak ne gibi farklar var internette araştırdım pek birşey bulamadım 

aradaki en büyük farklar ne mesala

şu an 2015 1.6 tdi ışık-konfor paket dizel sahibiyim 

değiştirmeyi düşünüyorum 

detaylı bir bilgi verecek arkadaşlara şimdiden tşk ler

not: comfortline bakıyorum ama extrası olan arıyorum bu arada 
audi nin ön tarafı daha albenili duruyor, golf ün de koltuk döşemeleri çok güzel.

2018 1.4 TSI DSG Golf Highline kullandım ve 2019 1.5 TFSI  Stronic A3 Sportback Design+prestige paket kullanıyorum.

Highline 'da geri görüş kamerası,anahtarsız çalıştırma standart değil.

Dijital gösterge,hız sabitleyici,app connect (ayrıca aktivasyon gerekiyor),led far,kayar stop standart.Koltuk döşemesi kumaş.

Audi'de geri görüş kamerası,anahtarsız çalıştırma,led far,kayar stop standart.Koltuk döşemesi yarı deri,yarı kumaş.

Dijital gösterge,hız sabitleyici ve app connect yok.
satarken durum ne peki golf mü daha rahat gider ki bence evet 

a3 mü hocam

ayrıca a3 ün arka stoplar led mi hocam yarı deri kumaş bence güzel duruyor yakışıyor yani 

peki kapılarda golf teki gibi led ışık var mı a3 te 

@palsak Golf daha rahat satılır.

A3 benim kullandığım pakette arka stoplar led.

Koltuk döşemeleri yarı deri yarı kumaş olarak bence A3 'de daha güzel.

Kapılarda led ışık var.

Kullanıcı için kesinlikle a3 aradaki kalite farkını sürüş zevkini tartışmaya gerek yok

Kullanıcı için kesinlikle a3 aradaki kalite farkını sürüş zevkini tartışmaya gerek yok
yalıtım konusunda da çok üstün olduğunu biliyorum 

bakalım hocam hayırlısı donanım paketlerini bilmediğim için sizlerden bilgi almak istedim golf ü öğrendik :D

bir de kafamda bmw 1.16 dizel otomatik var aynı fiyat vites a3 den daha iyi ama iç mekan dar ve ön gögüs biraz a3 den sıkıcı gib kişisel görüşüm tabi ki

Donanım olarak a3 golfün çok gerisinde, bir kaç ay önce 2015 model a3 sedan aldık arka led stop, sunroof,spor koltuk ve direksiyonu var sadece ve fiyat olarak 150 BİN LİRA.

Sürüş olarak çok fark olduğunu söyleyemem ve içi daha sade ama bunlara rağmen malzeme kalitesi tabi ki daha iyi.

Kendi görüşüm daha uygun fiyata daha çok daha dolu bir golf daha mantıklı, bence hız sabitleyicisi bile olmayan bir araba çok mantıklı değil :)  

Tabi ki en önemli kısım kendi zevkiniz allah hayırlısını nasip etsin. 

Donanım olarak a3 golfün çok gerisinde, bir kaç ay önce 2015 model a3 sedan aldık arka led stop, sunroof,spor koltuk ve direksiyonu var sadece ve fiyat olarak 150 BİN LİRA.

Sürüş olarak çok fark olduğunu söyleyemem ve içi daha sade ama bunlara rağmen malzeme kalitesi tabi ki daha iyi.

Kendi görüşüm daha uygun fiyata daha çok daha dolu bir golf daha mantıklı, bence hız sabitleyicisi bile olmayan bir araba çok mantıklı değil :)  

Tabi ki en önemli kısım kendi zevkiniz allah hayırlısını nasip etsin. 
dediğim pakette hız dabitleyici yok mu hocam sizin hangi paket aldığınız 

ambiente paket bizimkinde de yazdıklarım dışında geri görüş hız sabitleme tarzı bir donanım yok malesef

kalite olarak a3 daha önde ancak aynı fiyatlara dolu golf daha gösterişli duruyor kesinlikle

A3 ün hiçbir donanım seviyesinde hız sabitleyici yok ama sorun değil taktırırsınız, lakin A3 alınacaksa makyajsız ambition yada makyajlı sportline olmalı, diğer donanımları golften daha iyi değil.

Geri
Üst Alt