Kapı Kolunun Üstündeki Parçanın Çıkması

İsim
-
Merhabalar. Bugün aracımı her zaman götürdüğüm yıkamacıya götürdüm ve yıkattım. Arka koltuk pek kullanılmadığından bakmazdım. Yıkamadaki çalışanlardan birisi sol arka kapının açma kolunun üstündeki plastiğin çıkmış olduğunu gösterdi. Nasıl oldu neden oldu hiçbir fikrim yok ama gerçekten çok üzüldüm görünce. Ne kadar zorlasam da, farklı cisimlerle aşşağı yukarı hareket ettirip takmaya çalışsam da sonuç nafile. Böyle kaldı. Ne yapmam gerekir acaba ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Resimler :

b47352083f.jpg

feb76d33a9.jpg

f83eea78b6.jpg

Sanki gecirneli gibi duruyor.

Kendinden mi atmis acaba? Saglam bir yapistirici ile giderilebilir gibi

DrMobile dedi:
Sanki gecirneli gibi duruyor.

Kendinden mi atmis acaba? Saglam bir yapistirici ile giderilebilir gibi
Vallahi hocam inanın hiç bilmiyorum. Arka koltuk çok uzun süredir hiç kullanılmıyordu. Şans eseri fark edildi bugünde. İçine girmiyor hocam girse sıkıntı etmeyeceğim de. Sanki orada yuvası yokmuş gibi.

@silverknight

Hocam sertçe bir vurun. Yerine girmezse servis yolu göründü size ;)
Hocam uçan tekme bile attım desem yeridir. Bastırdım, ittirdim, vurdum ama nafile. Kapı komple elimde kalacaktı az daha.

ilk defa görüyorum bu sorunu.  hızlıca üstüne bastırın deneyin hocam. yoksa servislik bu durum yusufun dediği gibi.
Bende şok oldum hocam gördüğümde. Dediğim gibi denemediğim hiçbir yol kalmadı. Yarın akşama servis yolu göründü yine. :( Teşekkürler yorumunuz için.

Geri
Üst Alt