Araç içi toz alma materyalleri,yöntemler,tavsiyeler,deneyimler

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Özellikle piano black kısımlar ve çizilmeye meyilli gösterge bölümünde toz can sıkıcıdır.

Rossmann dan aldığım aşağıdaki üründen memnun kaldım,tozları çekiyor resmen ve çok pratik.5 lira gibi bir fiyatı vardı...

Aşağıdaki toz bezinide üstteki işlemden sonra kullanıyorum miss...

Cam içinde iplik bırakmayan mavi bir bez var fiyat performans ve kalite çok iyi...

Tavsiye ederim... :'(

Merhaba Hocam, ürünler çok güzel görünüyor. Teşekkür ederim. Nereden temin edebilirim bunları?

Temini kolay ise denenebilir. Şahsen ekran ve piano blackler için dslr makinemin temizlik kitini kullanıyorum. Atas plak 2r 'a da sahibim ama genellikle temizlik kitini kullanmayı tercih ediyorum.

@Uğur Hoca  @major24    Adana optimum avm deki Rossmann marketten aldım,internet satışı var mı bilmiyorum...

@Rust  ilk ürünü kullanırsanız memnun kalırsınız,buna benzer bir ürün vileda nın mı ne vardı diye hatırlıyorum.

Ben piano black kısımlar için deve kuşu tüyü kullanıyorum, saolsun arkadaşlar hediye etmişti, eşsiz bir ürün. [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende eyeQ marka bir lcd temizlik seti kullanıyorum iç taraflar için. 4-5 yıl önce almıştım. Fırça bez ve sıvı üçlüsünden oluşuyor. Muazzam bir ürün değil ancak uzun süre toz tutmaya izin vermemesi çok hoşuma gidiyor  :D Aynı zamanda herhangi bir çiziğede henüz sebep olmadı.

B4Gq2V.jpg

Yalnızca kapıların dışındaki piyano siyah kısımlar çizikten gözükmeyecek durumda  s=bye2 çok kafaya takıyorum hatta değiştirebilmek için opsiyonlar bakıyorum ara ara.

ErsinEsk dedi:
Bende eyeQ marka bir lcd temizlik seti kullanıyorum iç taraflar için. 4-5 yıl önce almıştım. Fırça bez ve sıvı üçlüsünden oluşuyor. Muazzam bir ürün değil ancak uzun süre toz tutmaya izin vermemesi çok hoşuma gidiyor  :D Aynı zamanda herhangi bir çiziğede henüz sebep olmadı.

B4Gq2V.jpg

Yalnızca kapıların dışındaki piyano siyah kısımlar çizikten gözükmeyecek durumda  s=bye2 çok kafaya takıyorum hatta değiştirebilmek için opsiyonlar bakıyorum ara ara.
Aynen bende de öyle dış piano black kısımda çizikler var,lakin umursamıyorum bu kadar kısa sürede birkaç silmeyle bu hale geliyorsa kendi bilir müdahale etmem onun ayıbı... :D

@Umut , aynen hocam dışarıdaki piano blackler acayip hassaslar.  Rüzgar bile çiziyor resmen.

Geri
Üst Alt