GOLF 7.5 ÇİFT J FAR HK.

Ekte paylastim arkadaslar aydinlatma bu sekilde ben memnun kaldim sinyaller de kayar sinyalli bir sekilde geliyor

@Hippiyayo  sağ farın bir tık daha yukarıyı aydınlatması normal mi ?  Siz de bu şekilde mi ? Yoksa her iki farda tam düz bir çizgi şeklinde mi?

@chemdemir Ben dün yaptırdım far ayarını herhangi bir asimetri farketmedim. Düz bir çizgi .far ayarını farın üstündeki ayarlama vidalarıyla yaptılar far ayarından kaynaklanıyor olabilir.

Merhaba 

Highline aracıma aynı uygulama sadece led ampul ile yapılabiliyor mu yoksa komple far grubunu mu değiştiriyoruz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hicam standart highline farlarinda o kisimda led yok mu yoksa var ama pasif mi sanki var gibi gorunuyor da 

@Umut Özdemir varsa bile sanırım farı açtırmak gerekiyor ikinci j ledleri yakmak için, bende bu ara araştırıyorum ama henüz bir sonuca varamadım, endüstriyel olarak aynı farın boş kasasını adaptif olanında da kullandıkları için sadece görüntü olsun diye de varmış gibi görünür olabilir, aynı boş far kasası ile iki farı da üretebilmek için.

Herkese meraba bütün yorumları tek tek okudum ama soruma cevap bulamadım şunu sormak istiyorum.aracım 2019 highline tek j far ben çift j fara geçmek istiyorum kendi farımdaki ampulleri çift j ye geçirebiliyormuyum? Yoksa extra ampul mü almam gerekicek. Ben aydınlatmasından aşırı memnunum başka bi ampul takmak istemiyorum ??? Çift j farı alıp benim farın içindekileri ona geçirip devam edebiliyormuyum nolur evet diyin :))

Herkese meraba bütün yorumları tek tek okudum ama soruma cevap bulamadım şunu sormak istiyorum.aracım 2019 highline tek j far ben çift j fara geçmek istiyorum kendi farımdaki ampulleri çift j ye geçirebiliyormuyum? Yoksa extra ampul mü almam gerekicek. Ben aydınlatmasından aşırı memnunum başka bi ampul takmak istemiyorum ??? Çift j farı alıp benim farın içindekileri ona geçirip devam edebiliyormuyum nolur evet diyin
)
Selam hocam

Yanlış mi anladım

Taiwan Çin can con mal almayin sirf cift j icin

Elinizdeki orjinal tek j yi bozmayin kesinlikle

Geri
Üst Alt