Civic Hatchback 1.5 i-VTEC Turbo Sport CVT

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Merhaba,

Civic Hatchback 1.5 i-VTEC Turbo Sport CVT model araç almak istiyorum. Yakıt, Performans ve Konfor ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Özellikleri aşağıdaki gibidir;

• 1.5i VTEC Sport 
  • 2018 Model
  • Yakıt Benzin

• Vites Yarı Otomatik
  • Kasa Tipi Hatchback 5 kapı
  • Motor Gücü 182 hp
  • Motor Hacmi 1498 cc

@ycetin üretim hatalarından dolayı son anda vazgeçtiğim araba bir sürü kronik sorunu var 

Direksiyon soyulması

Koltuk soyulması

Ön kaput rüzgardan çökmesi

C sütünu çökmesi 

İlk akla gelenler 

@Serkanasn hala şikayet edenler var hocam iyi kampanya var aslında ama bayat araçları yaslıyorlar bize yine 

C sutunu gocmesi duzeltildi diyorlar ama icini doldurarak duzeltmek isi bastan savmaktir bence , aracin yapisinda bir sorun var, kasa makyajlanmadikca duzelmez kanaatimce, birde kaput dalgalanma sorunu var ki o ayri ,  soylenecek laf yok ona :)

C sutunu gocmesi duzeltildi diyorlar ama icini doldurarak duzeltmek isi bastan savmaktir bence , aracin yapisinda bir sorun var, kasa makyajlanmadikca duzelmez kanaatimce, birde kaput dalgalanma sorunu var ki o ayri ,  soylenecek laf yok ona :)
Hocam makyaj yedi 

@Alpyaman uzun suredir bakmiyordum hocam siz diyince gordum kusura bakmayin, inşallah duzeltilmistir problemleri

Sorunlar düzeltilmiş diyorlar makyajlı kasa ile. 

Doğuş oto manuel R ve GTI getirmeyip hata ediyor. 

image.png

image.png

Sorunları düzeltilsede arkasında durmayan bir firma var . 

Bu arabaya binen birisi var bizim sitede, tam bir karaktersiz-haysiyetsiz serseri,  bu arabalara binen dogru düzgün insan görmedim, ama tabiki vardir (kendine yazik etmistir)

50 yasinda civic sahibi gördüm, 50 yasindaki adam ne kadar karaktersiz olabilirki?

Cevap: En önde gideni

Bu imaji göz önüne almasini isterim, satin almak isteyenlerin

Benim civic tecrübelerim bunlar, evlerden irak olsun.

Bugün gene cevirme var, 2 golf arka arkaya gidiyoruz, ikiside tungsten gri, öndeki aracin extra jantlar ve arka egzozlar var, öndekini tanimiyorum, denk geldi

Ulan cevirmeye alacaklar dedim

Polis bakti; devam devam dedi...

Golf'ün bir kalitesi, bir efendiligi var Civic'de olmayan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Artık sıfır araç almayacağım ....ama hadi oldu ya ! Evin arka bahçesinde 1 küp altın falan buldum?

Almayacağım! showroomuna bile uğramayacağım ! test etmeyeceğim  3 araç olur!

1-Honda civic

2- Opel Astra

3- Mk8 golf 

Ne alırım ? 

"Malum"  aracı alırım tabi !! Her ne zaman gelecekse?

Bu yeni çıkan civici almak için çok düşünmüştüm.Araba alirken en onemli kriterlerimden birisi müşteri kitlesidir.Yani kullanici profili de diyebiliriz.Arkadaş piyasaya bir bakin bu civic e binenler ya sonradan görme tipler ya hazirdan babadan falan para bulup alanlar apaçi serseri tipler.Hele önüne arkasi eksta isiklar falan takip gezmiyorlarmi Allah'ım rezalet.Heralde yanlislikla ilk çıktığı dönemde alsaydim hemen satardim.İsterse  bin beygir olsun.Tabi ki efendi tipler de vardi civice binen ama istisnalar kaideyi bozmuyor malesef.

Moderatör tarafında düzenlendi:

O araba artık bana APAÇİ işi geliyor. Vıcık vıcık her yerde var bide kullanıcıları çok saçma aksesuarlar takıyorlar araba resmen çingen arabasına dönüyor.

Geri
Üst Alt