Kumandadan cam tavanın tam açılması

Merhaba arkadaşlar;

benimde aynı durumda camlar açık kalan camlar kumandadan kapanıyor ama açılmıyor. Menüde Konforlu açma yok önceki ekranda vardı oda gitti bu yeni ekranla. nasıl yapabiliriz acaba @yusuf @umitbt

Merhaba arkadaşlar;

benimde aynı durumda camlar açık kalan camlar kumandadan kapanıyor ama açılmıyor. Menüde Konforlu açma yok önceki ekranda vardı oda gitti bu yeni ekranla. nasıl yapabiliriz acaba @yusuf @umitbt
Ayarı vag com ile tüm camlar şeklide düzenleyebiliriz. Tabi kanalı bulmak lazım. Ya da eski ekran bağlanır ayar yapılır geri bu ekran takılır :)

@huseyinkaraduman Hocam baktım bulamadım uğraşmadım sonrada vag dan bağlayıp bakmak lazım, kış geldi pek gerekliliği kalmadı gibi ama yazın lazım olabiliyor.

@fcsrn bizim passata attigimiz kod bumuydu eren hocam :) yoksa atmamiz gereken mi buydu :))

IDE08542-IDE02022-Access control 2-Comfort opening,not active

IDE08542-IDE02021-Access control 2-Comfort closing,active

@MSE Hocamın söylediğine göre bu kodlar ile yapılıyormuş ben yarın deneyeceğim. Benim şu an kapatma aktif kapanıyor, ama açılmıyor kanallara baktığımız zaman zaten opening not active gözüküyor onu active yapacağım. @yusuf @umitbt

Hocam hatırlayamadım valla inanın. Ama bu özelliği kodladıysak bu kodu yapmışızdır. Başka bir kod yok. Ablanızın aracı mıydı Passat ? 
Evet eren hocam ablamin arabası hala söyleniyor kendi arabana yaptin benim arabayi yapmadin diye :)

Evet eren hocam ablamin arabası hala söyleniyor kendi arabana yaptin benim arabayi yapmadin diye :)
Hocam Muhammed Abi'den destek alalım. @MSE Abi bu aşağıda ki kısmı anlaamadım?

IDE08542-IDE02022-Access control 2-Comfort opening,not active

IDE08542-IDE02021-Access control 2-Comfort closing,active

@MSE Hocamın söylediğine göre bu kodlar ile yapılıyormuş ben yarın deneyeceğim. Benim şu an kapatma aktif kapanıyor, ama açılmıyor kanallara baktığımız zaman zaten opening not active gözüküyor onu active yapacağım. @yusuf @umitbt

Ablanız da mutlu olsun. :)  

Eren camların kumandadan açılıp kapanmasına yarıyor onlar. Sen nereyi anlamadın.
@fcsrn

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Passatta denedik olmadı Abi. 
Konu başladığındaki cam tavanın açılmasından mı bahsediyoruz yoksa normal camların açılmasından mı ?

@MSE @fcsrn muhammet hocam 2015 passatta eren hocamla denedik. camlarin hepsini indirdi lakin cam tavanin arkasini kaldiriyor sadece tamamen açmıyor 

@MSE @fcsrn muhammet hocam 2015 passatta eren hocamla denedik. camlarin hepsini indirdi lakin cam tavanin arkasini kaldiriyor sadece tamamen açmıyor 
Hocam bu dediğinizi bir defa superb de yaşadım ama passatta hiç sorun olmamıştı. Bilemedim doğrusu.

Geri
Üst Alt