Kumandadan cam tavanın tam açılması

@MSE hocam peki superb de sorun çözüldü mü ?

selam. arkadaşlar bu kodlamayı yapınca aynı zamanda kumanda ile tavan kapanıyor mu. yoksa sadece açılması için mi?

Tavan standart olarak kapanıyor hocam zaten
dün akşam baya bi uğraştım ama anahtardan kapatamadım. bir daha arabaya gidip kontak açıp içerden kapadım. bu arada araba tiguan 2017. ama tekrar deneyeceğim şimdi kafama takıldı

dün akşam baya bi uğraştım ama anahtardan kapatamadım. bir daha arabaya gidip kontak açıp içerden kapadım. bu arada araba tiguan 2017. ama tekrar deneyeceğim şimdi kafama takıldı
Golf de standart hocam tiguanda da öyle olması gerekir. Sorun varsa servise uğrayın derim.

Değerli Hocam

Medya ekranında konforlu kilitleme özellikleri içerisinde bu ayar tick ı kaldırılmıştır. 

vag kablo ile açılmanın olduğu yerdeki ayarları kurcaladım. kapalıymış açtım sorunsuz çalışıyor. hem açılıyor hemde kapanıyor

vag kablo ile açılmanın olduğu yerdeki ayarları kurcaladım. kapalıymış açtım sorunsuz çalışıyor. hem açılıyor hemde kapanıyor
nerden actınız denedim ama olmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

normalde tüm camların açılıp kapanması için açma kapama tuşlarına basılı tutuyorduk.

peki bunun yerine camlar açıkken bir kere basınca kapanması kodlanabilir mi ?

camların tam kapanma esnasında tuşa basınca durdurma imkanı da olur mu ?

passat için;

Comfort System Controller (46) da resimde de görüldüğü gibi Byte 6 da Bit 6 'yı yani "Comfort Funtion automatic Closing" i işaretleyip kaydetme şeklinde yapılıyor fakat audi de bu 46 numaralı kod yok.

@sedobeyBu ayarın nerde olduğunu yazabilir misiniz? Bende dün epey bir karıştırdım ama yerini bulamadım birde almanca olunca dahada bir karışıyor.Kumandadan açmaya bastığımda camlar iniyor ama sunroof sadece kalkıyor açılmıyor.Kapamada ise camlar kapanıyor sunroof açık kalıyor.Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba, kumandadan tüm camlar ve sunroof acılıp kapanıyordu. Şuanda kapanmada sorun yok. Ancak sonroof tam acılmıyor bir tık acılıp duruyor. (Camlar tam açılıyor) Sebebi nedir 2gün önce dügün vardı acıp kapatma olayında kalibrasyonumu bozdum acaba bilginiz var mı? Teşekkürler

Camları açmayı ben de kullanmıyorum. Açarken sadece sunroof açan, kapatırken hepsini kapatan bir seçenek olsa keşke :)

Arkadaşlar merhaba, kumandadan tüm camlar ve sunroof acılıp kapanıyordu. Şuanda kapanmada sorun yok. Ancak sonroof tam acılmıyor bir tık acılıp duruyor. (Camlar tam açılıyor) Sebebi nedir 2gün önce dügün vardı acıp kapatma olayında kalibrasyonumu bozdum acaba bilginiz var mı? Teşekkürler
Çözebildiniz mi

Geri
Üst Alt