Vcds 18.9 Programı İhtiyacı

Başka versiyonlarda vardı hocam, onlarıda yükledim :)

Hocam ben genelde  Dosya.tc sitesini kullanıyorum. Eğer 5 saniyenizi ayırıp üye olursanız dosyalarınız siz silene kadar orda kalıyor. Sağlam bir site ben paylaşılan sürümleri kontrol edip yükleyeceğim daha sonra link'leri @AhmetCakmak hocama göndereyim dilerse siteye Ekstra konu açarak sadece VCDS programları olarak paylaşalım. Malum bulmak sıkıntı olabiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK slm  

VCDS_20.4_Loader_v9.2

dosyayi indiridim ama golftutkusu  porala calismadi bir kontrol edermisin

@mrori Hangi link'den indirdin üstad, dosya.tc dekinin sifre farkliydi sanirim. Recep hocam mesajlarda yazmistir ordakinin sifresini. Google Drive olandan indirdiysen bide golftutkusu35 denermisin şifre.

@CemK slm  

VCDS_20.4_Loader_v9.2

dosyayi indiridim ama golftutkusu  porala calismadi bir kontrol edermisin
Hocam parola www.golftutkusu.com sonda boşluk olmamasına dikkat edin, ve elinizle kendiniz yazın şifreyi, kopyala yapıştır yapınca boşluk bırakabiliyor sonunda. Şimdi indirip denedim şifre çalışıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada tüm linklerin olduğu konuyu da paylaşmış olalım.

Biz Drive'daki 19.6.2 dosyasını indirdik. Kurulumu yapmaya çalışıyoruz ama (2. kurulum dosyası) Loader.exe yi yüklemek isteyince 'Loader.exe Not Found' hatası alıyoruz. Nasıl çözebiliriz?

Biz Drive'daki 19.6.2 dosyasını indirdik. Kurulumu yapmaya çalışıyoruz ama (2. kurulum dosyası) Loader.exe yi yüklemek isteyince 'Loader.exe Not Found' hatası alıyoruz. Nasıl çözebiliriz?
hocam programın yüklü oldugu pc den güvenlik ve virüs programlarını kapalı konumda deneyin,aynı sorunla bizde karşılaşmış ve bu şekilde çözmüştük.

Daha önce bir kaç defa kurmuştuk. Defender ve İnterneti kapatıyoruz.
CD'sini yedeklemiştik, kaybettik. Şu an CD de çalışmıyor. Anlatıldığı gibi, farklı bilgisayarlarda da, indirdiğimiz dosyadan yüklemeyi denedik yine yükleme tamamlanmıyor. İlk yüklemeden sonra VCDSLoader.exe yi yüklüyorduk fakat exe bulunamadı hatası veriyor.

VCDSLoader.exe yi C'deki kurulum dosyasına atıp çalıştırıyoruz. Bu sefer de resimlerdeki hataları alıyoruz. Bazı kanallar çalışmıyor. Drive'daki dosyada sorun olabilir mi, başka bir sorun mu vardır?

VCDS Hata.jpg

VCDS Hata 2.jpg

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt