KONFORLU SİNYAL SAYISINI ARTTIRMA

Merhaba Arkadaşlar bende bu kodlamayı yaptım default 3 idi sonra 5 yaptım do it dedim ama olmadı. Işık ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm. Kablo 16.8 media ekranı bu yeni mib2 ekranlardan takmıştım 5 inch bluetoothlu model patrickten aldıklarımızdan. Neden olmuyor olabilir. Ayrıca benim ekranda şu an konforlu sinyal menüsü yok daha önce vardı. Onunla mı alakalı acaba. Aynı zamanda gündüz farlarını media üzerinden kapatmayıda aktif ettim oda gelmedi media ekranına. CH/LH ayarlarınıda yaptım @fcsrn hocam sayesinde, ama oda gelmedi media ekranına, şu an coming home 10s olarak çalışıyor ben zaman ayarını 30s yaptım ama 10s olarak çalışıyor menüye gelmediği için mi acaba diye fikir yürütüyorum. bu durumlar ne ile alakalı media mı kablo mu acaba. Var mı bu durumda olanlar.

Merhaba Arkadaşlar bende bu kodlamayı yaptım default 3 idi sonra 5 yaptım do it dedim ama olmadı. Işık ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm. Kablo 16.8 media ekranı bu yeni mib2 ekranlardan takmıştım 5 inch bluetoothlu model patrickten aldıklarımızdan. Neden olmuyor olabilir. Ayrıca benim ekranda şu an konforlu sinyal menüsü yok daha önce vardı. Onunla mı alakalı acaba. Aynı zamanda gündüz farlarını media üzerinden kapatmayıda aktif ettim oda gelmedi media ekranına. CH/LH ayarlarınıda yaptım @fcsrn hocam sayesinde, ama oda gelmedi media ekranına, şu an coming home 10s olarak çalışıyor ben zaman ayarını 30s yaptım ama 10s olarak çalışıyor menüye gelmediği için mi acaba diye fikir yürütüyorum. bu durumlar ne ile alakalı media mı kablo mu acaba. Var mı bu durumda olanlar.
Hocam media ekranının adaptasyon kanallarından ilgili bölümleri bulup aktif yazsa bile tekrar aktifi seçip do it yapın bakalım düzelecek mi ?

Hocam dün @MSE Muhammed Abim ile görüştük. Dedi ki, "Aslında şuan da yaptığınız kodlamalar ekrana geldi, ancak medya cihazının ayarlarında (5F-adaptation menüsünde) bu kısımların ekrana gelmesini sağlayan kanallar not active, onları active yaptığınızda ekrana gelecektir. Nasılki 6.5" medya cihazında optik park görüntüsü ekrana gelmiyor da kodlama ile adaptation kısmından açıyoruz, bunda da aynı mantık." dedi. 

Amasya'ya gittiğimde 5f menüsüne girişeceğim bakalım neler var neler yok, ama şuan nasıl yapılacağı hakkında bir fikrim yok malesef.

Mesela dün Sağ ayne geri vitese takınca aşağı inmesi kodlamasını yaptım o geldi media ekranına ve çalışıyor. ışık ayarları ile yaptığımız kodlamalar gelmiyor ekrana sanki ben öyle anladım. @fcsrn @MSE hocalarım saygılar.

Hocam kodlama işleriyle ilgili hiç bilgim yok maalesef. Aracım garanti kapsamında bu nedenle size bir sorum olacak sinyal sayısını artırma işlemini serviste yaptırma şansım var mıdır? Sinyaldeyken direksiyon hareketlerinde çat-çut sesler geliyor ve çok rahatsız oluyorum bu seslerden. Özellikle bu sesleri daha az duymak adına konforlu sinyali peş peşe aktif ederek kullanmak durumunda kalıyorum bu da zaman zaman yoruyor. 5 kez yanıp sönmeyle büyük oranda seyir halinde rahat bir sürüş olacaktır diye düşünüyorum.  

Hocam kodlama işleriyle ilgili hiç bilgim yok maalesef. Aracım garanti kapsamında bu nedenle size bir sorum olacak sinyal sayısını artırma işlemini serviste yaptırma şansım var mıdır? Sinyaldeyken direksiyon hareketlerinde çat-çut sesler geliyor ve çok rahatsız oluyorum bu seslerden. Özellikle bu sesleri daha az duymak adına konforlu sinyali peş peşe aktif ederek kullanmak durumunda kalıyorum bu da zaman zaman yoruyor. 5 kez yanıp sönmeyle büyük oranda seyir halinde rahat bir sürüş olacaktır diye düşünüyorum.  
Hocam sinyalde iken gelen ses için servise uğrayabilirsiniz bence. Ayrıca gizli özellik açmanın garantiye hicbir etkisi yok.

@yusuf Hocam servise her gidişimde bunu belirtmeme rağmen inceledik bir sorun göremedik deyip geçiştirdiler. Açıkcası benim başka bir golfü test etme şansım olmadığı için kıyaslayamadım ama ne zaman sinyal aktif olsa direksiyon dönüşüyle çatırtı oluşuyor. Hatta ufak bir ses değil aracın arka koltuğundan da rahat duyuluyor.  

@yusuf Hocam servise her gidişimde bunu belirtmeme rağmen inceledik bir sorun göremedik deyip geçiştirdiler. Açıkcası benim başka bir golfü test etme şansım olmadığı için kıyaslayamadım ama ne zaman sinyal aktif olsa direksiyon dönüşüyle çatırtı oluşuyor. Hatta ufak bir ses değil aracın arka koltuğundan da rahat duyuluyor.  
Hocam seslere çok takan biri olarak bu sesi duymadım. Başka bir araç ile denemek isteyin. 

selamlar bahsettiğiniz ses arkadaşımın aracından geliyordu araç hareket halinde direksiyondan gelen sürtme gıcırtı vs. geçen hafta servise gitti sonuç neoldu soramadım bi mesaj atarım belki yazıcak bişeyleri vardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mrb arkadaşlar bende bu kodlamayı yaptım ama olmadı araç menüsünden ışıklar menüsünü fabrika ayarlarına sıfırladım ama yine aynı. Aracımın ekranını dambıl ekranla değiştirmiştim bununla ilgili olabilirmi acaba yardımcı olursanız çok memnun olurum.

selamlar bahsettiğiniz ses arkadaşımın aracından geliyordu araç hareket halinde direksiyondan gelen sürtme gıcırtı vs. geçen hafta servise gitti sonuç neoldu soramadım bi mesaj atarım belki yazıcak bişeyleri vardır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Israrcı olun Hocam

Pahalı ve ciddi bir arıza bu.

@Orhan hocam teşekkürler kodlamayı bugün yaptım. Bende de başı ingilizce sonu almanca oldu ama Komfortblinken'i görünce yapıştırdım :)  Hocam bir de siz Channel 2'den yapmışsınız fakat bende farklı fotoğrafta da göründüğü gibi bunun nedeni nedir acaba?

Konforlu Sinyal Sayısını Artırma.mp4_000051593.jpg

[mention=50]Orhan[/mention] hocam teşekkürler kodlamayı bugün yaptım. Bende de başı ingilizce sonu almanca oldu ama Komfortblinken'i görünce yapıştırdım [emoji4] Hocam bir de siz Channel 2'den yapmışsınız fakat bende farklı fotoğrafta da göründüğü gibi bunun nedeni nedir acaba?
/monthly_2017_04/58fb9a72d58dd_KonforluSinyalSaysnArtrma.mp4_000051593.thumb.jpg.cdb91936c3bd40e131d830dfa327b3d0.jpg
Kablo versiyon farkı hocam. Aynı şey ikiside

Merhabalar. Az önce 2016  tiguan için kodlama yapayım dedim ama resimdeki gibi bir ekran çıktı. hiçbirşey yapamadım. menüler pasif görünüyor. kablom. 15.7.1 kablo mu eski acaba. 16 mı olması gerek.

Ekli dosyayı görüntüle 10939

Geri
Üst Alt