KONFORLU SİNYAL SAYISINI ARTTIRMA

41 dakika önce, mustafacagri yazdı:

Bildiğim kadarıyla zaten aktif geliyordu bu sistem. Şöyle bir video çekmiştim 

Aktif geliyorda olabilir, ama henüz hiç denemedim. Fakat ACC ve şerit takip açık bir şekilde giderken direksiyona müdahale etmezsen 4 lüleri yakıyor, fakat acil bir frende Flash şeklinde yapıyor mu denemedim hiç, aktif Mi acaba. Merak ettim eve gidince bi bakayım:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 saat önce, mustafacagri yazdı:

Bildiğim kadarıyla zaten aktif geliyordu bu sistem. Şöyle bir video çekmiştim 

Valla ben kodları değiştirirken aktif değildi hocam, demekki bende aktif değildi fabrika çıkışında :)  video güzel olmuş yalnız. Kaç ile giderken ani frenle durdunuz hatırlıyor musunuz? 

Valla ben kodları değiştirirken aktif değildi hocam, demekki bende aktif değildi fabrika çıkışında :)  video güzel olmuş yalnız. Kaç ile giderken ani frenle durdunuz hatırlıyor musunuz? 
90 kmh olması lazım hocam :) araç tamamen durana kadar fren lambası çakar şekilde hızlı hızlı yanıp sönüyor. Tamamen durma anından sonra dörtlüler yanmaya başlıyor ve elle kapatmadıkça yanık kalıyor. 

Bende sizdeki gibi bir kanal çıkmadı, kanallar farklıydı fakat panic flashing denilen olay bende de aktif olarak görünüyordu... 

20200713_203020.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 ve 2018 iki araçta da çalıştı kodlama. Dediğiniz şekilde ışık ayarlarını formatladım, çinli media olan da önce çalışmadı 10 sn boyunca açma kapama tuşuna basılı tuttum ben de.

Sadece kablo versiyonu farklılığından dolayı biraz ismi farklı görünüyordu kodların , ama buldum birkaç anahtar kelimeyi aratarak.

Teşekkür ederim.

Bilgilendirme : 2020 Midline Plus araçta kodlama yapıldı ve ne zaman biz Fabrika verilerine sıfırladık o zaman çalıştı. Şuan midline plus araçta 5 kez yanıp sönüyor.

Bilgilendirme : 2020 Midline Plus araçta kodlama yapıldı ve ne zaman biz Fabrika verilerine sıfırladık o zaman çalıştı. Şuan midline plus araçta 5 kez yanıp sönüyor.
Hocam, komple herşeyi sıfırlamaya gerek yoktu, sadece ışık ayarlarını yapsanız yetiyordu. 

Fabrika ayarlarına menüsünde "Lights" için sıfırlama gerekiyormuş:
[Reset "Lights" to factory settings on the radio]

Geri
Üst Alt