Siyah Golf 6 shanghai jant nasıl olur?

mimartayyip

Yeni Üye
İsim
Muhammed TAYYİP Kılıç
Dostlar siyah Golf 6 aracıma shanghai jant almayı düşünüyorum aracım Trendline sac janta sahip ben shanghai jant alsam kendi bijonlarım ile takabilirmiyim bijon kısa gelme gibi bir olay yaşanır mı acaba? 

Birde daha önce golfe takan var ise görsel paylaşabilirim bizlerle acaba 

IMG_20190728_172125.jpg

@aaron Hocam Golf 7'ye takmıştı. Çok kollu jant seviyorsanız güzel olacaktır.

/monthly_2016_10/20161001_132049-1.thumb.jpg.45369386f904c403b2f96701b4c4b39a.jpg /monthly_2016_10/20161002_193249.thumb.jpg.1ca8dcab565a200da3b16f59c90a15c4.jpg

Satın alınmadan önce  bir denemekte fayda olabilir çünkü 6 ile 7 arasında jant offsetlerinin duruşu farklı olabilir. 7 de çok güzel spacerlı gibi limitte duruyordu. 6 da sürtme olamaması için baştan denenmeli.

Birde bu jantı gösteren yaydı, 3.5 cm yay ile çok güzel olmuştu.Ekli dosyayı görüntüle 15452Ekli dosyayı görüntüle 17471

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aaron  bendeki bijonları olmazsa oda büyük bir ayrı masraf alacağım jant lastiksiz hemen deneme şansım yok ama bijon standart olmazmı sizce? 

Birde kışlık 205,50,17 sıfır lastiklerim var bu janta olurmu acaba hocam? 

Cevabınız için teşekkür ederim bu arada 

@mimartayyip  Bijonlar sıkıntısız olacaktır. 

205/50/17 ölçüsü,

Standart olan 225/45/17 ölçüden 4 mm yüksek durur ki, çok bir önemi yoktur. 

Jantın değerleri IS/ET: 33 , 7.0J . Kışlıklarınıza olur.

@aaron  çok teşekkür ederim hocam aynı jantları beğenmiş olmak Benide mutlu etti iyi forumlar dilerim 

Arkadaşımın golf6 trendline’a golf7 madrid jant taktik çok yakisti

@aaron araç manuel mi? bir de eibach mı vogtland mı yaylarınız merak ettim

Dostlar siyah Golf 6 aracıma shanghai jant almayı düşünüyorum aracım Trendline sac janta sahip ben shanghai jant alsam kendi bijonlarım ile takabilirmiyim bijon kısa gelme gibi bir olay yaşanır mı acaba? 

Birde daha önce golfe takan var ise görsel paylaşabilirim bizlerle acaba 

Ekli dosyayı görüntüle 23410

Bundan tam 3 sene önce bir avm otoparkında gördüğüm Golf 6'nın fotoğrafını paylaşmak istiyorum. Bugün işe yarayacakmış demek ki. :)

Normalde bu jantı pek beğenmem ama Golf 6'da o kadar tatlı durmuş ki fotoğrafını çekmeden edemedim, görüntüde basıklığın da büyük etkisi var tabi. Canlı görmenizi isterdim, çok güzel duruyordu.

Kesin kararınızı vermediyseniz bu seçeneği de düşünün derim.

P_20170414_1140512_2.jpg

@aaron hocam sizin mesajlarınızda sonradan bakarken gördüm vogtland olduğunu. ve görene kadar eibach sanıyordum.

vogtland arkası çok düşük olduğu, eibachta da önü çok basık diye konusup duruldu forumda. 

yalnız sizin eski aracınızı vogtlandlarla gerçekten begendim. tavsiye eder misiniz siz de? aynı jant, yay, araba(high man tdi) kombinasyonunda

@Yehanoha Vogtland dışında bir yay kullanmadığım için içlerinde en iyisi bu diyemem ama konfor anlamında çok üzmemişti beni. (çok= spor yay mutlaka sertleştirir aracı.)

Basıklık olarak eşit olduğu için gözüme her zaman hoş gelmiştir.

@aaron yüklediğinizde ya da 3 kişi 5 kişi yüklü şekilde kullanımda bir sıkıntı yaşadınız mı ?

Geri
Üst Alt