Geri viteste aynanın aşağıya inmesi

Hocam peki bu senkron ayarla dediği nedir.   

Senkron dediği geri vites için değilmi acaba. 
hocam senkron dediği siz sol aynayı ayarlarken sağ ayna da aynı anda sol ayna ile birlikte ayarlanıyor.yani geri vitesle alakası yok maalesef

Dediğinizi kontrol ettim aracın ayarlar kısmından açık görünüyor bi sıkıntı YÖK ama durum aynen devam ediyor. 
/monthly_2017_08/image.thumb.jpg.9e038b0be3f3b256a3bf22ade9c95903.jpg
Kodlama ile açılır hocam özellik

hocam senkron dediği siz sol aynayı ayarlarken sağ ayna da aynı anda sol ayna ile birlikte ayarlanıyor.yani geri vitesle alakası yok maalesef

Sağolun arkadaşlar, biraz saçma bi özellik olmuş  ama neyse Almanlar yapıyorsa vardır bi bildikleri. 

Merhaba,

Benim aracımda şöyle bir sorun var. Araç highline herhangi bir kodlama vs. yapılmadı ve öncesinde de gayet sağlıklı çalışıyordu. Geçenlerde aynanın geri vitesteyken aşağı inmediğini farkettim, halbuki ayna R konumunda duruyordu. Geri vitesteyken aynayı 0 konumuna aldığımda ise aynı aşağıya doğru döndü, R ye aldığımda tekrar kalktı...

Bir kafa karışıklığı var şuanda aynada... Başına daha önce gelen var mı, nasıl halletmeli bunu?

Merhaba,
Benim aracımda şöyle bir sorun var. Araç highline herhangi bir kodlama vs. yapılmadı ve öncesinde de gayet sağlıklı çalışıyordu. Geçenlerde aynanın geri vitesteyken aşağı inmediğini farkettim, halbuki ayna R konumunda duruyordu. Geri vitesteyken aynayı 0 konumuna aldığımda ise aynı aşağıya doğru döndü, R ye aldığımda tekrar kalktı...
Bir kafa karışıklığı var şuanda aynada... Başına daha önce gelen var mı, nasıl halletmeli bunu?
araç kontak yarim açıkken geriye takıp istediğinz yeri ayarlayın hocam. Sizin ayarladığınız yere gidecektir daha sonra

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

araç kontak yarim açıkken geriye takıp istediğinz yeri ayarlayın hocam. Sizin ayarladığınız yere gidecektir daha sonra

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
yusuf çok teşekkürler, akşam hemen deniyorum... yıkama sonrası olmuştu, muhtemelen tam tersi işlemi yıkamacı çocuklar kurcalarken yaptılar :)  sonrası da tekrar buradan bilgi veririm...

edit: operasyon basarili ?? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@SATURNUS2015 

Ben dün sizin kodlamayı yaptm ama ayna iniyor geri düzelce zaman az çıkıyor yine yeri gösteriyor. 

Bu kodlamayıda leon sayfasından buldm arasındaki fark nedir

1.     Select STG 52 (Türelektr. Beifahr.)

2.     STG Long Coding -> Function 07

3.     Byte 04

4.     Enable Bit 2

5.     Enable Bit 3

6.     Select STG 09 (vehicle power)

7.     STG access authorization -> Function 16

8.     Enter Unlock Code 31347

9.     STG adjustment -> function 10

10.   Select (15) Access control 2 levels decrease when Rueckwaertsfahrt

11.   To disable Display menu entry in the radio / navigation system, so you are even able to continue the function to activate or: value to active (active), in addition possible

12.   Select (20) Access control 2-menu control drawdown

13.   Set value to active (active)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim aracımda kodlama herşey oldu hata vermedi ama geri vitese atıyorum inmiyor Ayna konumu R de olmasına rağmen. Acaba önce benim aşağıya indirip hafızaya almasınımı beklemem gerekiyor ?  Araç: 2020 midline plus

Benim aracımda kodlama herşey oldu hata vermedi ama geri vitese atıyorum inmiyor Ayna konumu R de olmasına rağmen. Acaba önce benim aşağıya indirip hafızaya almasınımı beklemem gerekiyor ?  Araç: 2020 midline plus
Bir süre ileri sürünce ya da dsg ise parka alınca normal yerine gelecektir.

Ayrıca çalışmayanlar için 52-Door Elec.Pass. (sağ ön kapı ayarlarında) da Byte 4, Bit 2 işaretli olmalı.

Uzağa gitmenize gerek yok. Sivas'a davet ederim sizi karar verdiğiniz zaman. :)
Hocam merhaba hala sivastamisin bilmiyorum ama allstar aracıma katlanır ayna aldım taktım sol kapi modülü desteklemedi 5Q4 959 593 E ile degistim. Sağ ayna nin geri viteste düşme özelliği gitti. Nasıl yapacağım bilemedim ?

s. aleyküm. Arkadaşlar ben bu kodlamayı yaptım kabul etti ve çalışıyor fakat, geri vitese takıyorum ayna iniyor, sonra 1 e takıp ilerlediğim zaman, ayna eski konumundan bir santim yukarıya çıkıyor. normal konumdaki ayarını bulamıyor. birkaç defa geri vites kullandığımda bi bakıyorum ayna havayı gösteriyor
Sorunu çözebildin mi ? Çözdüysen Nasıl çözdün?

Benim de eskiden çalışıyordu ne olduysa anlamadım şimdi çalışmıyor. Teyipten ayarını işaretledim, geri vitese alıp ayarlamalarını yaptım, ayna R konumunda ama bir türlü olmuyor:(

Geri
Üst Alt