Golf 7 Orijinal spor egzoz sistemi

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
1.4 olanların tamponun altındaki difüzör boşluğu çift çıkışa göredir. Bu parçayı da değişrimek gerekir. Yapılan uygulamalarda kesip biçme işin içine girince tehlikeli bir hal aldığı için tavsiye etmem.  Ancak tek egzozun çift çıkış haline getirilmesini sağlayan kesmeden sadece üzerine  montaj yapılan parçaları da tercih eder misiniz bilmem.

Eğer sadece görüntü değil ses de isterim derseniz spor egzoz sistemi mevcut.

Fakat bu bir set halinde satılan parçalardan oluşur.

Dolayısıyla spor egzoz ile Egzoz adaptörü ile birlikte alınmalıdır.

Bunlara işçilik bedelleri dahil olmayıp fiyat alınması gerekir.

Difüzör...............: 916 TL

spor egzoz.........: 1.727 TL

Egzoz adaptörü...: 82 TL

Toplam:..............: 2.725 TL + İşçilik

Hiç yaptıran oldumu acaba ? Ses ne şekilde bilgisi olan varmı ?

bence gti difizör daha güzel duruyo

Muhtemel sadece görüntüdür,bu tarz şeyleri serviste yaptırmayı uygun bulmam,fiyat da çok makul değil...

Hala İstanbul maslak oto sanayide midir bilmiyorum ama iskender usta bu işin piridir...Ne ses istiyorsan onu verir...

@Orhan Hoca

Orhan hocam, ender hocanın profile baktım gti difüzör görünüyor.

Aslında benim istediğim 1.4 olduğu için çift çıkışı 4 lü yapmak ama birazda homurtulu tok ses istiyorum tabiki muayenede sorun yaşamakta istemiyorum.

Vw orginal spor egzoz sisteminin bir sesini duysam fena olmazdı

Redline dedi:
@Orhan Hoca

Orhan hocam, ender hocanın profile baktım gti difüzör görünüyor.

Aslında benim istediğim 1.4 olduğu için çift çıkışı 4 lü yapmak ama birazda homurtulu tok ses istiyorum tabiki muayenede sorun yaşamakta istemiyorum.

Vw orginal spor egzoz sisteminin bir sesini duysam fena olmazdı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@xMaganda

Mehmet hocam keşke istanbulda olsam neler yapardım,Maslak oto sanayide milltek egzoz(powershop ta)-super sprint(btg maslak) vesaire araç için birebir üretilen egzoz sistemleri var,remus u da mutlak satan birileri vardır.Üst postta da belirttim maslakta iskender usta var.Bilmediğim adını saymadığım kimler vardır sormak lazım...

@Umut @xMaganda

Şöyle bir video ile başlayalım da Umut abinin iştahı kabarsın [emoji1]

Mehmet hocam ikinci videodaki aracı ben golftürkiye'de takip ediyordum. Aracın siparişinden itibaren bir konu mevcut. Sahibinin adı Mesut Danış forumdaki nicki Balistique konu linki ise budur http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/garaj/8197-balistiques-kursun-gri-r-line-%3B.html

Yanlış hatırlamıyorsam remus egzoz için linkler olacak konu arasında ancak yine çok maliyetli bişeydi diye hatırlıyorum. Hepsi parça parça satılıyor.

Son olarak da umarım kızmaz Mesut hoca, diğer forumdan bir iki fotoğraf aldım burada da bulunsun diye

d7060de0063729bb51a9a34e60e521d7.jpg

7eebb6807b9622238b444110624530ed.jpg

8e45e9f5f507c850d0feb80b886e3f80.jpg

e66ce1cc5a94e060006f06b7d40ddb50.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE

iştahım kabarmadı  :) Muhammed

Sonuçta her şey paraya bakıyor malesef

Yine malesef bu işler İstanbul'da adam gibi yapılıyor

Powershopta yaptırmış arkadaş

İyi de yapmış ben de 2012 de orada komple milltek egzoz yaptirmistim

Yazılım modifiye egzoz işlerinden çok fazla korkmamak lazım mesele işi yapanın profesyonel olması Powershop aklınıza gelecek her konuda sizi mutlu edecektir

Umut dedi:
@MSE

Yazılım modifiye egzoz işlerinden çok fazla korkmamak lazım mesele işi yapanın profesyonel olması Powershop aklınıza gelecek her konuda sizi mutlu edecektir
Paramız olunca basıp gidelim İstanbul'a Umut abi :)

MSE dedi:
@MSE

Paramız olunca basıp gidelim İstanbul'a Umut abi :)
Gelin gelin  :'(

duruş süper ama kesip biçme olacaksa sıkıntı yaratır bana içim rahat etmez.

orjinal spor egzos sistemi değilde alttaki paylaşımda remus'lu bişi vardı onu daha çok beğendim ben epey spor göstermiş arabayı. bunu TR'de uygulayan yer var mı acaba ve maliyeti falan ne tutar bu tarz bir işin acaba ?

bir aydınlatırsanız sevinirim dostlar.

jajaja dedi:
orjinal spor egzos sistemi değilde alttaki paylaşımda remus'lu bişi vardı onu daha çok beğendim ben epey spor göstermiş arabayı. bunu TR'de uygulayan yer var mı acaba ve maliyeti falan ne tutar bu tarz bir işin acaba ?

bir aydınlatırsanız sevinirim dostlar.
Bu işi @Balistique Mesut hocam bilir :) yukarıdaki fotoğraflar da onun aracına ait.

Geri
Üst Alt