Trendline paket

Dogan55

Yeni Üye
İsim
Doğan
Aracım 2012 trend paket malum bomboş bı araç.. aux dahil yok.. yani giriş var ama çalışmıyor diye biliyorum.. Bu yüzden sarj dahil her şey sıkıntı.. Hepsiburada sayfasinda gördüm FM transmitter işimi cihazlarda Bluetooth USB giriş aux gibi vs özellikler var diyor bunu alsam işime yarar mı birde kullanan var mı bundan??

Upvote 0
Xiaomi Roidmi 2S kullandım önceki aracımda çok memnun kaldım tavsiye ederim. Üzerinde şarj girişi de oluyor cihazın görünümü de şık üzerindeki ışığın rengini değiştirebiliyorsunuz cep telefonundan. Müzik ses kalitesi uygun frekans varsa çok iyi. Ancak telefon görüşmesi pek randımanlı değil. Onun için mikrofonsuz model olan 3s i de tercih edebilirsiniz.

Upvote 0
@omurkadir yani telefonu kullanarak istediğimiz gibi aygıtı yönlendirebiliyor muyuz hafıza kartı girişi var mı bunda?

Upvote 0
@Dogan55 Telefon uygulaması var led ışık rengini ve fm radyo frekansı hangisi olsun onu belirleyebiliyorsunuz. Sd kart yok telefonda ne sesi açarsanız ses belirlediğiniz fm frekansında çevreye yayılıyor yani arabanın teybinde dinliyorsunuz.

Upvote 0

Ekli dosyalar

• 20220906_184831.jpg
    20220906_184831.jpg
    209.5 KB · Görüntüleme: 12
Upvote 0
Upvote 0
Bende bu ürünü kullanıyorum;

Shaza USB Wireless Bluetooth Araç Kiti Hifi Stereo Ses Alıcısı Aux 3.5mm Jack Adaptörü Bluetooth 5.0​

1 seneye yakın oldu herhangi bir sorun yaşatmadı

https://www.hepsiburada.com/shaza-u...GUVWTtOTUK_ZTpG2fIAaAvX7EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Aux harici Çakmaklıkta usb portuna takarak mı kullanmak zorundayız hocam yoksa sadece aux a takıp bluetooth olarak kullanıp müzik dinleyebiliyor muyuz
cihazın enerji alması lazım çalışması adına ondan dolaı çakmaklık yada power bank vb takarak ta çalıştırılabilir.

Upvote 0

Geri
Üst Alt