Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Çok yakışmış bende comforline aracıma led arıyorum taiwan menşeli olanlardan istemiyorum bu ürünün güncel fiyatı ne kadar acaba ?

Çok yakışmış bende comforline aracıma led arıyorum taiwan menşeli olanlardan istemiyorum bu ürünün güncel fiyatı ne kadar acaba ?
Euroda ki enflasyonu hesaba katarsak 1050 euro civarında fiyatı olması lazım. Ekstra bir maliyet eklenmediyse

Herkese merhaba 2019 yılından itibaren hiçbir sorun yaşamadım aydılatma vs. herhangi bir kayıp yok sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. hazır konu gündeme gelmişken bilgilendirmek istedim

Bunda viraj farı ve virajlarda sağa sola dönen mercekler var mı ?

Keşke olsaymış hocam. Farlarımın en beğendiğim özellikleri bunlar zaten...

Hayırlı olsun, nereden aldınız acaba, ne kadara mal oldu?
Bir de bu farlar led olduğu için oto yükseklik ayarı olmadan muayeneden geçiyor değil mi?
Yeni aldım 2 ay olucak bu farlari 39.000₺ ye

Merhaba ürünü nereden aldınız ? Ve sitelerinde "Ürün golf 7.5 uyumlu değildir" ibaresi var. Bunu teyit ettiniz mi ?
Osram farları bende inceliyorum bu ara :) nakit bulursam takmayı düşünüyorum. 7.5’lar için facelift modeli olan var, herhangi bir tadilat gerektirmeden soket sokete takılıyormuş. Tek sorun(görüntü bakımından) akü bölümüne farların üzerinde olan iki kablo çekiliyor.

Geri
Üst Alt